Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallott valaki már a tesztvásá...

Hallott valaki már a tesztvásárlókról? Ez pontosan milyen munka? dolgozik valaki ilyen beosztásban? Megéri csinálni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csinálom..

Ez part time meló.Kapok időnként emailt ahová regisztráltam,és leírják hogy hova kell menni próbavásárlásra.Amelyiket választom oda megyek.

PL: mondjuk van egy kocsma ahol értékelnem kell a kocsma dolgozóinak a munkáját.Hogy milyen minőségű kaját/piát kapok,mennyire jó a kiszolgálás stb..De megvan szabva hogy mennyi pénzt költhetek.Költhetek többet is,de a különbözetet nem fizetik ki,csak azt amit megadnak összeget.Mindig utólag fizetnek.Néha megvan szabva hogy mit kell venni,mert néha magát a terméket is tesztelnem kell.Én például nem fogadom el azokat az ajánlatokat ahol sört vagy egyéb alkoholt kell tesztelni mert énnem iszok soha sört..

Van amikor megmondják melyik üzletbe menjek,és milyen ruhát vegyek..(zokni,póló stb)Itt van egy max.limit..

Kötetlen munkaidő.Én rendes munka után szoktam menni..

Megélni nem lehet belőle,mert annyi tesztvásárlás nincs,de néha jól jön az ingyen kaja,vagy zokni vagy egyéb dolgok.

2011. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és kb havonta mennyi ilyen tesztvásárlás van? és mennyi pluszt lehet vele keresni? köszi a választ
2011. dec. 2. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pár éve voltam teszvásárló diák munkásként.Be kellett mennem egy üzletbe és cigerettát kellett vennem.Közben egy fogyasztóvédelmis kint várakozott.Mire fizettem bejött az üzletbe idegenként és ha adtak nekem cigit,akkor bemutatkozás után büntettek ha nem tudtam venni (egyszeri eset volt),akkor bemutatkozás után mentünk tovább.500 Ft-ot kaptam egy órára.
2011. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!