Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Expressz.hu-n, vagy a...

Az Expressz.hu-n, vagy a Vaterán hirdessem meg a nem használt dolgaim?

Figyelt kérdés

Hol érné meg jobban, hol lenne nagyobb érdeklődés pl a régi ruhatáramra?


Gondoltam, csinálok belőle egy kis pénzt ;)


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. aug. 17. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
expresszen ha jól tudom ingyenes, vaterán az eladott darabok után jutalékot kell fizetned, ennek ellenére szerintem a vaterán jobban el tudnád adni :D
2011. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vatera fizetős, de gyorsabban elmegy. Az express ingyenes, de lehet, hogy sokára adod csak el. Az idő sajnos pénz...
2011. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, hogy a vatera fizetős, de nem nagy költség az, és szerintem jobban el tudnád adni ott. Itt vagyok én élő példa: Expresszen már vagy 1 hónapja vannak fent dolgaim, de hiába, Vaterára nemrég regisztráltam és már licitáltak is az egyik parümömre, tehát az már el is kel. Az biztos, hogy vaterán gyorsabban és nagyobb valószínűséggel elkelnek a cuccaid. Én is most raktam fel rengeteget és folyamatosan ezt teszem. :)
2011. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, meggyőztetek :)
2011. aug. 17. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyben biztos lehetsz: a használt ruha a legkevésbé kelendő árucikk akármelyik oldalra is töltöd fel. Inkább add oda jótékonysági célra ha nem különleges ruhadarabokról van szó.

Persze ha Vaterára felrakod 1 forintért biztos elviszik (máskülönben fizetős a hirdetésfeladás, expressz ingyenes), de attól még mindig ugyanott vagy mintha elajándékoztad volna...

2011. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!