Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet magamat törölni az...

Hogy lehet magamat törölni az "ingyenes" ingatlanbazárról?

Figyelt kérdés
kaptam egy csekket 46,300ft ról,hogy állítolag többszöri felszólításra sem fizettem,de ez nem igaz,nem jött levél,3hónapja regisztráltam,igaz hülye voltam mert nem olvastam el teljesen a szabályzatot,de olvastam sokan így jártak,TEHÁT EZ EGY NAGY ÁTVERÉS,SENKI NE REGISZTRÁLJON szerintem,most beléptem és törölni se tudom magam,ebben kérek segítséget hogy hogyan lehet?elérhetőség sincs,amit kaptam csekket sok hibát találtam benne,tehát HAMIS!Hazugság!Amúgy külföldre menne a pénz na mindegy...ha tudtok valami megoldást hogy a p"csába lehet megszűntetni az oldalt írjatok köszi
2011. dec. 12. 13:33
 1/2 Katoonene ***** válasza:

Abban sajnos nem tudok segíteni, hogy miként töröld magad, de megnyugtatásul közlöm, nem kell fizetned, behajtók se fognak kopogtatni, semmi extra. Már pert vesztett a fogyasztóvédelem ellen.


Elméletileg adatok között biztos tudod törölni, de ha nem, akkor szándékosan bonyolították meg ők.

2011. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez már régi ügy, azon csodálkozom hogy nemrég még tudtál regisztrálni. Itt a GYK-n is ki volt már tárgyalva többször az ügy. Ne foglalkozz vele, nem kell fizetned, valóban csalás.
2011. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!