Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy borotvát,...

Rendeltem egy borotvát, selejtes volt, de az árát be akarják hajtani. Fizessem ki vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Felhívtak, ajánlottak egy borotvát. Aloe verás stb. Biztos van aki találkozott már ezzel. A hívás előtt néhány héttel egyik haverom mondta, hogy ő rendelt és egész jó. Megrendeltem. Amivel azt mondtam ki, hogy első alkalommal 900 Ft-ot fizetek, aztán két havonta 2000Ft körüli értékü csomagot kapok. Ha nem tetszik emailben lemondhatom.

E-mailt nem kaptam, így e-mail címet sem tudok. Megjött az első csomag. Selejtes volt. Nem fizettem be a 900 Ft-ot. Emailt nem tudtam küldeni. Több csomag nem jött, de azóta az első csomagra vonatkozóan felárral kapom a csekkeket. Legutóbb 2300 Ft-os csekket kaptam.

Azt írták, hogy behajtócéghez folyamodnak, ha nem fizetek. Szerintem ilyen kis összegnél ez nem működik.

Az összeg viszont nem nagy, de selejtet kaptam érte. Email címet nem tudok, ahová ezt leírhatnám nekik.

Mit tanácsolnátok?


2011. dec. 13. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

nem legyél ennyire mamlasz

keress telefonszámot, írj tértivevényes levelet minél előbb, ne várd, hogy az égből lepottyanjon egy e-mail cím.

igenis adhatja behajtócéghez, csak akkor már kapásból huszonezer Ft-ot kell majd fizetned, mert a behajtó is ráteszi a maga hasznát.

2011. dec. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!