Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lehet a csomaggal? (Posta)

Mi lehet a csomaggal? (Posta)

Figyelt kérdés

Lett volna egy telefoncserém,és postán küldtem fel a címzetthez Bp-re a készüléket ajánlottan.Az irányítószámban el lett rontva 1 szám,ezért visszafordították.Azóta már hetek teltek el,a postán azt mondták várjak...na de mennyit??

Már majdnem 1 hónapja nincs meg a telóm.A csere azóta tárgytalan,de érdekelne mi van a csomaggal.

Ha itt van már a községünk postáján,elvileg kéne hagyniuk egy papírt h. be kell menni érte v. valami.De szerintem ma bemegyek kérdezősködni még 1x.

Ilyenkor mit lehet tenni?Szerintetek hol marad eddig a csomag?Elveszett?


2011. dec. 17. 13:28
 1/3 A kérdező kommentje:
* majd bemegyek kérdezősködni még 1x
2011. dec. 17. 13:36
 2/3 anonim ***** válasza:

a postán a nyomonkövetési szám alapján nem tudják, hol a pakk?


adj be tudakozványt

2011. dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
persze h. az alapján kérdezősködtem..de annyit mondtak várjak.Azóta voltam bennt a postán,és azt mondták ott érdeklődjek ahol feladtam.Hát kicsit már idegfeszítő... -.-'
2011. dec. 20. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!