Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha behajtással...

Mit tegyek, ha behajtással fenyegetőzik?

Figyelt kérdés
Hirdetésről rendeltem egy 3000 ft os terméket, utánvétellel.A postaköltség plusz 3000 forint volt (elvileg), de mivel kórházba voltam , nem tudtam átvenni a terméket, és a nagy idegeskedés közepette meg is feledkeztem róla...Az eladó viszont most fenyeget hogy behajtást fog kezdeményezni irántam, ugyanis elbukott annyi pénzt (3ezret ).nem hiszi el hogy kórházban voltam..Ezt megteheti?
2011. dec. 20. 17:00
 1/3 anonim válasza:
Meghát. Te meg feljelentheted a rendőrségen. Elcibálják a bíróságra és még a perköltséget is kell fizetnie, meg az utiköltséget, mindent, mert regisztrálva vagy a kórházban bla bla. Hagyjuk már. Küldj neki egy képeslapot Karácsonyra és mehet a fenébe.
2011. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. dec. 20. 17:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Küldd el az anyjába a behajtásával együtt!
2011. dec. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!