Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vállalkozói szerződésben...

Vállalkozói szerződésben szereplő kötbért hogyan tudom érvényesíteni?

Figyelt kérdés
Ház épült fel, állami támogatással, vállalkozó szept 1-re vállalta, hogy elkészül,nem számolt el semmivel, plusz egy csomó anyagot ellopott, amit máshol felhasznált, ez utólag derült ki, mert azt mondta, annak az árárból lesz, meg a tároló, aztán advent 4-ig vasárnapján ideállított, hat munkással, a kifizetett ács helyett, követelte, hogy fizessem ki a munkásokat, mert felértékelteti a házat, meg elbontja a tárolót, holott mi mindent fizettünk, meg a tároló amúgy is önerőből készült, tehát mi köze hozzá? Búcsúzóul még elakart lopni egy csomó anyagot, mondván az az övé, holott nem tudom mi jogon járna neki. Egyébként nem számolt el semmivel, ezért elzavartam.

2011. dec. 23. 09:12
 1/4 A kérdező kommentje:
vállalkozói szerződés készült egyébként,aláírva, lepecsételve
2011. dec. 23. 09:13
 2/4 A kérdező kommentje:
az építkezés során minden építőanyagot lefotóztam, CD-re kiírtam
2011. dec. 23. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
?
2011. dec. 23. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!