Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem januárban...

Elfelejtettem januárban érvényesíteni a a kis kék könyvem. Szerintetek most is megtehetem?

Figyelt kérdés
Az alkalmi munkavállalói könyvről van szó. Az év második felében egyáltalán nem volt rá szükségem és ki is ment a fejemből. Mit tegyek?
2010. ápr. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Az alkalmi munkavállalói kiskönyv április 1ével megszünt.
2010. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú én ezt nem is tudtam! De akkor a tavalyi napjaimat még jóváirathatom a nyugdíjamhoz? Ha beviszem a munkaügyi központba, akkor egyből kivágnak vele?
2010. ápr. 13. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Megdicsérni nem fognak az biztos. Mielőbb ballagj be vele, mert még lehet valami büntetés is kinéz belőle. Na nem a munkaügyitől, hanem adózásilag. Kell ugyanis az adóbevalláshoz is, hogy ott meglegyenek az adataid, stb, stb...
2010. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Május 1-ig kell leadni a M.Ü. Központnak,nem fog történni semmi,mert megszünt.
2010. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves előző!


Én úgy vettem ki a kérdező soraiból, hogy a tavalyi év sem lett neki lezárva, így az adóbevallásnál problémákba ütközhet. Az idei évvel természetesen nagy probléma nincsen, csak a tavalyival.

2010. ápr. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2010. május 20. az adózás rendje szerint a magánszemélyek bevallási határideje, így nem hiszem, hogy április 15-én ebből el lenne késve bármivel is...
2010. ápr. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Adóbevallásai kötelezettségem hálistennek nincsen, ezért ebből bajom nem lesz. Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!