Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénz kell most fizetni...

Ironman68 kérdése:

Mennyi pénz kell most fizetni annak akinek lejárt a személy igazolványa és újat akar csináltatni?

Figyelt kérdés
Még tanulok de már 20at betöltöttem.
2011. dec. 28. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a lejárat napja előtt újíttatod meg, akkor nem kell fizetni, csak kb. 1500.- Ft-ot, ha megvárod míg lejár, és az után mégy az okmányirodába, akkor közel tízezer.
2011. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hoogy rohadjon meehg nekem mááhr rég lejárt remélem h a második válaszolónak nincsen igaza mert elélvezek itt a gééhp előőt !!!
2011. dec. 28. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, másodiknak nagyon nincs igaza. Talán olvassad el a linket rendesen! A "SZÜKSÉGES IRATOK" fejezetcím alatt
2011. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nincs igazam, akkor a helyi Önkormányzat dolgozója értelmezte tévesen a linket!!!!!

Kolléganőm fizetett közel 10.000.- Ft-ot, ezért a rákövetkező héten én is ennyi pénzzel "felfegyverkezve" indultam útnak! Tőlem nem kértek, csak 1.500.- Ft-ot.

Amikor látta csodálkozásomat, és mondom neki, hogy sokkal többre számítottam, a válasz: aki a lejárat után megy megújítani, annak drágább, de az enyém még lejárat előtt van 3 nappal.


Akkor most kinek van igaza????? (Akármit is ír a felrakott link)

2011. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én meg nagyon benne vagyok a buliban, az idén csináltattam személyit. Közel egy éve járt más le, és csak 1500-at fizettem.

Mellesleg ha megkérdezed google barátunkat, mindenhol ennyit írnak.

Nem lehet, hogy a barátnőd útlevelet csináltatott? Az horror áron van, tudom.

2011. dec. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Ő is a személyit és én is azt újítottam!

:D

Esetleg őt átvágták, de mond már meg nekem, miért írnék ide mást, mint ami a valóságban történt?

2011. dec. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megnééztem a linket 1 ből nyugi!A jövőhéten megyek személyit csináltatni szóóal megmondom majd h kinek voltt itt igaza :)))) thx..:)
2011. dec. 31. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!