Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol érdemes gyűjtenem a pénzem?

Hol érdemes gyűjtenem a pénzem?

Figyelt kérdés
Kellene egy jó ajánlat, kisebb összegeket szeretnék( vagyis tudok) félretenni, havonta 5-10000 forintot, vagy néha talán még ennyit sem. Szeretném, hogy ez a kevés pénz is kamatozzon, de nem tudom mi a legmegfelelőbb számomra. Talán érdemes megjegyeznem, hogy a következő 1-2 évben nem szeretnék levenni pénzt erről a számláról, csak ráutalgatni mindig amennyit tudok.
2011. dec. 29. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
léteznek rendszeres megtakarítási programok, azok pont erre jók, hogy havonta már kis összegeket is félretehetsz
2011. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami konkrét javaslatot szeretnék
2011. dec. 29. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
ERSTE rendszeres megtakarítási program, 5000 ft-tól igénybe vehető
2011. dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
utolsó, én azt hallottam, hogy az erste-nel nem mennek jól a dolgok nálunk, erről mit tudsz?
2011. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Náluk vagyok, és olyan megtakarításom van, amit fent említettem. Az, hogy nem mennek túl jól a dolgok érthető (bankadó, végtörlesztés, stb.) hatása, de ez csak a Magyarországi leánybankokat jelenti, az ERSTE amúgy egy tőkeerős bank, jelen van több tíz európai országban még, szóval attól hogy egy kicsi országban ezek közül kevésbé nyereségesek, még nem érvágás. nem vonulnak ki az országból, csupán megszüntetnek pár hazai fiókot, elküldenek párszáz embert, emelik a forinthitelek kamatát, szigorítják a felvételt, aztán meg van oldva... ettől még a pénzem miatt nem aggódok. Hitelem meg nincs náluk.
2012. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!