Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire megbízhatók az...

Mennyire megbízhatók az aukciós oldalak?

Figyelt kérdés
utazó ágyat szeretnék venni és van 1-2 tök jó áron,de nem tudom mennyire bizzak benne hogy meg is fogom kapni amit kifizetek.Tapasztalatokat várok.Köszönöm!
2009. máj. 24. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
én kb 1-2 éve vásárolok ilyen oldalon, és adok is el, eddig nekem nem volt problémám vele.
2009. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
88%
Én is sokat adok-veszek és soha semmi problémám nem volt!! Nyugodt szívvel ajánlom!
2009. máj. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Én a teszveszen szoktam vásárolni, és eddig csak pozitív élményeim vannak. Nagyon olcsón sikerült kombi kiságyat venni, szivaccsal, ágyneművel, baldahinnal együtt volt 13.000. Legutóbb meg a babakocsit vettük onnan 8000ft-ért, ami szintén nagyon szuper. Többször rendeltem már sálat, mezt a páromnak, azok is kifogástalan állapotban és nagyon gyorsan megérkeztek. De lehet, hogy csak szerencsém van. :)
2009. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Szia! Én is szoktam ilyen oldalakról vásárolni, csk jő

ó tapasztalataim vannak. Eddig mindig nagyon ferr eledókkal volt kapcsolatom, szerintem, aki ott akarja a dolgait eladni, nem akarja a másikat átvágni. Eddig mindig olyan árut kaptam, amilyennek az eladó leírta, lefényképezte.

2009. máj. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
77%
Én is csak megerősíteni tudom, amit a többiek írnak, több,mint 3 éve vásárolok ott, de még soha nem volt semmi gondom!
2009. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Én a vaterát szoktam használni, eddig nem volt vele gondom.
2009. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Nekünk nem volt ilyen szerencsénk, a TeszVesz-en belefutottunk egy csalóba, 30 ezer forintunk bánja! Azért mertük átutalni a pénzt, mert pozitív visszajelzései voltak, de ahogy utaltunk, rá 1-2 napra elkezdtek csordogálni a negatív visszajelzések, hetekig hazudozott össze-vissza a telefonba, nem is értem, mégis mit gondolt, hiszen tudtuk a nevét, számlaszámát, mindent! Velünk együtt összesen 32-en jelentették fel a csajt, bírósági ügy lett belőle, szerintem sosem fogjuk visszakapni a pénzt. Mi ezek után csak úgy veszünk bármit is, ha személyesen lehet átvenni, készpénzes fizetéssel. Hát mi így jártunk, ráadásul ez volt az első vásárlásunk aukciós oldalon :(
2009. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Évek óta adok-veszek gond nélkül:-)
2009. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%
Több mint egy éve vásárlok a teszveszen,vaterán és gond nélkül.Bár még nagy összeget nem utaltam sahova,mert inkább elmentem a termékért.De ha át is vágnának biztos felkeresném és ügy is lenne belőle.
2009. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%
Én a Vaterán szoktam vásárolni, eddig semmilyen gond nem volt vele. Arra azért odafigyelek, hogy az eladóról legyenek pozitív visszajelzések, ez általában biztosíték rá, hogy az üzlet problémamentesen működjön.
2009. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!