Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van bármilyen tapasztalatotok...

Van bármilyen tapasztalatotok a 10forintert.hu oldallal kapcsolatban? Vásárolt már ott vki? Hogy működnek a dolgok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Instant átb@szás, az automata rendszer úgy van "kitalálva", hogy nekik érje meg, és ne neked...

Csodák nincsenek.

2012. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy átb*sszák a naiv embereket. Fogadd meg az első válaszoló, és az én tanácsomat. Ha nem akarod elbukni a pénzedet, verd ki a fejedből.
2012. jan. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat.Valóban én is így gondoltam,de jó mások véleményét is megismerni megerősítés képpen.

Köszönöm!

2012. jan. 19. 11:32
 4/4 anonim válasza:

Az hogy átverés,az enyhe kifejezés,ez az oldal mögött, szerintem bűncselekmény rejtőzik,mivel hogy nem csak egy alkalommal nyúlnak le, hanem ez a játék függőséget is tud okozni.Sokan adósságba esnek,abban a reményben,hogy majd a következő aukción nyernek.Őszeségében,minden felhasználója

ennek az oldalnak, egy vesztes,vannak akik már tudják és az összes többiek rövidesen rájönnek.Csak ne legyen túl késő!!!!

Az illetékes hatóságnak, meg szégyen ,hogy ilyet megengednek, vagy nem tudják,vagy nem akarják letiltani!!

2012. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!