Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden Rossmannban úgy van,...

Minden Rossmannban úgy van, hogy a 4 órában bejelentett, és annyiban is kifizetett dolgozók bemennek reggel ötre dolgozni, és délután háromkor még ott vannak?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak Szegeden divat??? Munkaügyi felügyelet tud az ilyenekről????
2012. jan. 24. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Az hagyján hogy 4 órára vagytok bejelentve, és 10-et dolgoztok, mert ez a legtöbb ker. és vendéglátó helyen így működik (nem tudom miért nincs végre ez is rendbetéve) de az hogy a 10h helyett annyit fizetnek mintha 4-et dolgoznátok az azért már durva. Mennyit kerestek így ha szabad kérdezni, és hány napot dolgoztok havonta?
2012. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
60.000-et, es vasarnap,ill havi 1-2 szabadnapot leszamitva minden nap dolgozunk. Kb. ilyen rendszerrel. :-s
2012. jan. 24. 18:54
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Mi???? Az 240 óra kb, és 250ft-os órabér! Hát titeket iszonyat hülyének néznek, de ti még hagyjátok is. Én azonnal mennék a munkaügyre, és perelném őket az elmaradt béremért. 240ft ot óránként kb 15 éve kerestek a betanított munkások, ne viccelj.
2012. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
És nem elég hogy a fizetéssel, de még a bejelentéssel is átb@sznak.
2012. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat ja. De ez mondjuk Pesten is igy van?
2012. jan. 24. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Azt nem tudom, de nem gondolom. Pesten azert van munkalehetoseg, szoval ott nem hiszem hogy meg merik csinalni, mert pikk-pakk mennek a munkaugyre.
2012. jan. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!