Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénzt?

Hogy szerezzek pénzt?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok,és van egy pár pénzügyi probléma a családban.Miskolcon élek.Mit tegyek?Mondjuk menjek vmi színházi válogatásra(szeretnék színésznő lenni)vagy mi?Szeretnék anyáéknak pénzt adni,meg ha kitelik,egy új telót is szeretnék.Segítsetek!
2012. jan. 29. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves tőled, de majd ők megoldják. A te dolgod, lekapcsolni a villanyt, ha kell, és nem folyatni a vizet, nem könyörögni márkás cuccokért. Ne aggódj, 4 év múlva szülői engedéllyel már elmehetsz diákmunkára!
2012. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tanulj amennyire csak tudsz aztán ezt a pár évet még húzzátok ki. Minden lány színésznő szeretne lenni ,de mint látod nem sikerűl mindenkinek.


Minek neked telefon 11 évesen???

Ennyire fontos embernek tartod magad ,hogy iskola közben neked telefonálni kell?

Facebookot meg tudsz nézni régi telefonokon is. Örülj neki ,hogy olyanod van amilyen. Neked az a bajod ,hogy telefon kell ,de a föld egyes részein az emberek éhen halnak. El tudod hinni ezt? Olyan sokáig nem esznek semmit ,hogy meghalnak. Szerintem a leg kisebb problémád legyen a telefon.


Anyukádéknak mond el ,hogy szeretnél segíteni nekik amiben csak lehet. Hidd el jo ,ha nem anyudnak kell mosogatni,takarítani,szemetet kivinni. Sok kis apróság ,de talán anyudnak jobban esik mintha pénzt adnál. Gondolom sok a vita anyu és apu közt. Mond el nekik ,hogy nagyon bánt a dolog.


Pénzt még ne akarj keresni. Tanulj minél tovább és legyél nagyon okos. A leg okosabb emberek mindig meg fognak élni a világban. Gondolj arra ,hogy most még nagyon nehéz ,de majd jobb lesz ,ha befejezted az iskolákat.

2012. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mondjuk a telefonos igaz,csak egy kicsit hibás már de kibírható tényleg :)Szerencsér eddig mindig kitűnő voltam most lett félévkor először egy négyesem,de már javítom.Köszi még egyszer!
2012. jan. 29. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!