Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi lesz, ha nem tudok elmenni...

Mi lesz, ha nem tudok elmenni a megadott időpontban a munkanélkülihez?

Figyelt kérdés

Sajnos munkanélküli segélyen vagyok, 3 hónapig. Az első látogatásomkor kaptam egy időpontot, február 17-re. De sajnos 100% hogy nem tudok elmenni aznap, pénteken, csak hétfőn, 20-án, vagy kedden 21-én. Szólnék én nekik, de sajnos sohasem veszik fel a telefont a recepción, mikor ott voltam és várakoztam is, hallottam, hogy folyamatosan csörög de rá sem hederitenek. Kérdésem lenne, hogy mire számitsak, amikor késve megjelenek? Nem betegség miatt nem tudok megjelenni.

Köszi!


2012. febr. 3. 09:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Felveszik a telefont csak kitartóan próbálkozni kell mondjuk nem a legforgalmasabb időpontban hanem korán vagy esetleg zárás előtt kicsivel.

Mindenképp szólj előre, hogy nem jó az időpont neked. Nekem az ügyintézőm felírta a mobilszámát a kiskönyvre, hogy őt hívjam ilyen esetben. De bemehetsz előtte valamelyik nap is, és akkor elintézed az egészet, csak később ne menj ha lehet.

2012. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!