Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? (Erzsébet és Szép kártya kérdéskör)

Figyelt kérdés

Szóval az összegek:

13.5ezer az Erzsi kártya

5/10ezer az Erzsi/Szép kártya közös kártya

vagy 15ezer de az csak Szép kártya.

Szerintetek melyket éri meg kérni a munkáltatótól? 1 évig lehet felhasználni az összegeket,kisgyerekes család vagyunk,ha utazni megyünk akkor az céges nyaraló lenne. Melyik lenne nekünk az ideális?


2012. febr. 3. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 13,5 ezer Erzsébet utalványt biztos nem tudsz kérni, mert 5000 a maximum, amit cafeteriából erre fordíthatsz.
2012. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így tudom, mint az első, úgyhogy én a 2.at választanám.
2012. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Utánanéztem, pontosítok: lehet, csak piszkosul meg van adóztatva, nyilván ezért a cégek többsége nem igényli. Nálunk nem is lehetett eleve, ki volt írva, hogy max. 5000 ft. Ezt mi abba is kértük, a fennmaradót önkéntes egészségpénztárba utaltatjuk, amibe most emiatt léptünk be. Azt legalább le lehet vásárolni gyógyszerekre, és mivel te, kérdező kisgyerekes vagy, pelenkavásárlásra, bébiételre is fordítható, úgyhogy külön ajándlom.

A SZÉP kártya meg egy baromság, pl. a mi környékünkön semmi másra nem lehet használni, mint wellnessre meg ilyen luxus dolgokra, amire mi amúgy sem költenénk. Étterembe sem lehet egyikbe sem felhasználni, de ha lehetne is, mit ér az ahhoz képest, ha levásárolhatnám boltban?

2012. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ELvileg a cég ahol a párom dolgozik kiegésziti ennyire az összegeket. S náluk van "kötelező" egészségpénztár(Patika) amire havi 4ezret kapnak. Ebből tudunk venni ha kell gyógyszert vagy ami kell a patikából.
2012. febr. 3. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!