Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonkönyves diákmunkán...

Apanacsi kérdése:

Telefonkönyves diákmunkán vettem részt és hát voltak olyan helyek a listán ahová nem tudtam eljuttatni a könyveket/CD-ket, így ők nem kapatak telefonkönyvet . Ugye ez nem jelent gondot az iskolaszövetkezet és saját magam számára sem?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy ha valaki akinek kellene kapnia telefonkönyvet mert mondjuk hirdető és nem kap az nagy gond ?
2012. febr. 7. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, de... Ha hivatalosan kellett volna kapjon, de nem kapott, az igenis gond. Azért kaptad a fizetésed, hogy megkapja, nem?
2012. febr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a fizetésemet febr.10-én kapom meg szal még a héten

a listát visszavittem tudják ott bent, hogy nem kapott könyvet-cd-t mert úgy volt, hogy kikellett pipálni azokat ahová elvittem

2012. febr. 7. 15:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak jópár ilyen hülye cím volt megadva amit nem tudtam, hogy hol keressek térképen sem találtam meg
2012. febr. 7. 15:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért gond az ha valaki nem kap telefonkönyvet lényegében nem fizetett érte mert ingyen jár a telefonkönyv
2012. febr. 7. 16:53
 5/5 Nika6 válasza:

Szia.

Én is hordtam már ki telefonkönyvet. Nekem azt tanácsolták a fejesek erre az esetre, hogy a szomszéd is átveheti, de dobjak be egy cetlit a telefonkönyv "tulajának", hogy kinél találja meg a telefonkönyvét.

További jó melót Neked! :)

2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!