Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Voltatok már ugy hogy nem...

Voltatok már ugy hogy nem volt otthon semennyi pénzetek sem a bankban? Vagy 10. 000ft sem volt nálatok

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 00:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze
2009. jún. 3. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen. Volt. Am
2009. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

nekem nincs 10.000 sem.

3 hónapja nem vesznek el sehová sem.

2009. jún. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nálam most is így van...200 Ft van a pénztárcámban hónap végéig

(29 éves lány, pesti, jó munkával - de válság miatt kevesebb fizuval, és drágább hitelekkel...)

2009. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az elmúlt két hetet családi élelmiszer szállítmányokból húztuk ki, a gyereknek kölcsönpénzből vettük a tápszert, a férjemmel osztozkodtunk a párizsin. Ráadásul a bank visszaköveteli a folyószámlahitelt, mivel GYED-en vagyok. Voltunk már nagyon szegények, de ekkora pénztelenségre nem számítottam. Tehát a kérdésre: igen volt, most is van, és nagyon úgy fest, h' lesz is.
2009. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:(ez szomorú!:( hát azthittem egyedül vagyok ezzel!

mi csináljuk a házat. nem épitkezünk hanem felujitunk de még+élni is kell nagyon lassan megy és nekünk 10 én lesz fizetés és most 500ft unk sincs.nagyon rossz érzés ez:(és akkor még abban sem reménykedhetem hogy lessz ennél jobbb......nektek sincs egy fityingsem a bankban?

2009. jún. 3. 10:27
 7/9 anonim válasza:
De,van,csak mind mínuszban,hitel formájában és nem tudom hogyan fizetjük vissza!/Gondolom nem vagyunk egyedül./Hiába,ami most van arra senki sem számított!!!
2009. jún. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Én még nem voltam ilyen helyzetben, és nagyon sajnálom azokat, akik hónapról-hónapra élnek. Soha nem vettünk fel hitelt, a házunk úgy épült, ahogy a pénz jött. Autót is így vettünk. El nem tudom képzelni, milyen rossz lehet így pénz nélkül. Remélem ,nem kerülök ilyen helyzetbe. Kívánom mindenkinek,hogy minél hamarabb túljusson a mélyponton!
2009. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos volt :-(

Remélem soha többet nem lesz ilyen gondunk.

2009. jún. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!