Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik közös laklásban élnek a...

Akik közös laklásban élnek a párjukkal hogy osztják felm a rezsit, kiadásokat, különdöző hivatali dolgokat pl csekk befizetése?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 18:35
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
fizetésetekkel hogy gazdálkodtok?
2012. febr. 19. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:
49%

Csekkek, rezsi, bevásárlás, egyéb közös kiadások: 50-50%


A maradék marad mindenkinek a zsebében.

2012. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
69%
Mindenketten jol keresunk, az fizet, akinel eppen van penz. Nem szamoljuk, kozos kassza.
2012. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.

én a férjemmel és 2 éves kislányommal élek 35 m2 es lakásban(örökség az rén részemről, úgyhogy szerencsére nincs hitel, kocsi nincs még, biciklin járunk). jelenleg gyesen vagyok, ami ugye 37 850 ft ebből fizetem ki a havi számlákat.Én intézem a kiadásokat nagyjából én kezelem a pénzt is kezdettől, mert a férjem nem ért hozzá meg nem is akar ezzel foglalkozni nekem jobb a fejem a számlázásokhoz., ő 4 órában van bejelentve de ennék jóval többet kap, ebből élünk, kaja, pelenka, stb..

tartalékunk nem sok van, majd nyáron tudunk gyűjteni akkor kevesebb a rezsi..

nem élünk gazdagon de nem is nyomorgunk..Élünk mint hal a vízben... :)

2012. febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi évek óta együtt élünk.Közös kassza van nálunk.Mindketten dolgozunk,és a fizetésünk is egy bankszámlaszámra megy.Amit kell fizetünk,és ha költekezünk akkor is közös pénzből.Nálunk nincs olyan hogy enyém-tied..Nulláról indultunk.Senkinek nem volt semmije.Amink van azt már közösen szereztük,így "miénk" van..
2012. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Szintén közös kassza van a feleségemmel. Nincs olyan h enyém tiéd, közös minden. Nem kell kérnie pénzt, amit szeretne megvesz magának, és fordítva. A nagyobb kiadásokat megbeszéljük, és ennyi.

25/F

2012. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

KÖZÖS KASSZA!!!... :-))


El sem tudom képzelni, hogy külön kasszán éljünk egy lakásban!...

2012. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen közös kassza. Ha osztoszkodni akarnék, nem élnék vele. Egy helyen dolgozunk, legtöbb esetben ő veszi fel az én fizetésemet is. Aztán a pénz szépen bekerül a "fiókba", aztán ki-ki vesz ki magának, amennyi kell.
2012. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kösz a lepontozást...majd valaki indokolja már meg, ha ráér.
2012. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

közös kassza,együtt is dolgozunk,igy hazafele elintézzük a bevásárlást,a csekkeket meg ő utalja neten keresztül (ráér melóidőben)

két kártyánk van,igy nincs "vegyél ki nekem kp-t",mint az elején 2 hónapig,nem gondoltuk,hogy kell 2 kártya:)

2012. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!