Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az enyém lehet Vaterán?

Az enyém lehet Vaterán?

Figyelt kérdés

Vaterán kinéztem egy csinos ruhát,amit licitre és fix árasra is felrakott a feltöltő. A licitlépcső 200Ft,a villámár 4990,de nincs minimálár. Nem sokára vége a licitnek,de a jelenlegi ajánlat 401 Ft. Az enyém lehet (nevetségesen alacsony áron),ha én nyerem meg a licitet?

(Van lehetősége elállni az eladónak?)

Köszi előre is,még kezdő vaterás vagyok!:)



2012. febr. 20. 19:12
 1/3 anonim válasza:
Ha nincs minimálár, annyiért kell hogy eladja amennyiért elmegy (legmagasabb licit, vagy villámár)
2012. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, ha Tied a legmagasabb licit a végén.

De van olyan licitfajta is, amit Te nem látsz, most mondjuk 401-en áll, de lehet a mostani nyertes 3000-et tett rá, de a licitlépcsőből 401 következett.

Te ráteszel 800-at mondjuk,. de abban a másodpercben 1200-al (mert telik a 3000-ből) ismét az előző a licitvezető.

Ezt sokan nem értik...

Én is szoktam így licitálni...

2012. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hagyd utolsó pillanatra a licitálást, pontosan az előző válaszadó által emlegetett esetleges levédett ajánlat miatt. És igen, ha szerencséd van, elviheted.
2012. febr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!