Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rózsaszín csekken tudok pénzt...

Rózsaszín csekken tudok pénzt feladni bankszámlára? Ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, tudsz.

A címzetthez a címzett nevét írod és a bankszámlaszámát. (a címét nem tünteted fel)

Amúgy ugyanúgy van minden, mintha címre küldenéd. (már adtam fel így pénzt)

De ha be tudsz menni egy olyan bankba amilyen bank számlaszámára fizetned kell (pl. otp, kh), akkor érdemesebb ott készpénzben rátenned a számlára, mart sokkal olcsóbb.

2009. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A számlaszámon kívül a címzetthez még azt kell írni, hogy PEK Budapest 1910. Feladáskor az utalványdíjat meg kell fizetni, illetve az átutalás átfutási ideje így feladva legalább egy hét.
2009. jún. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. jún. 6. 19:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra készülj fel, hogy sokba fog kerülni neked is, meg a címzettnek is! Rózsaszín utalvánnyal inkább postacímre adj fel pénzt! Hamarabb is ott lesz a pénz és nem is kerül annyiba! Én már jártam így, és bizony 2 hétig tartott, mire magkapta a pénz az illető!
2009. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!