Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem vállaltam garanciát,...

Nem vállaltam garanciát, mégis kéri vissza a pénzét?

Figyelt kérdés

Köteles vagyok a vételárat és az oda-vissza postaköltséget is elküldeni a vevőmnek,akinek nem tetszik a nadrág?

Nem vállaltam garanciát,ebben az esetben is köteles vagyok?


2012. febr. 28. 13:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a garancia a hibás termékre vonatkozik, arra nem h ha nem tetszik vmi. Most ha veszel egy autót, ott sem adják vissza a pénzed mert Neked nem tetszik:)

Vállalkozó vagy, vagy csak Vaterán vagy ilyen oldalon adtál el vmit?

Sztem nem vagy köteles semmire, ha leírtad neki a vétel előtt azt h nincs gari. Akkor meg főleg ha nem sérült a termék, csak nem tetszik.

2012. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ha nincs garancia a termékre akkor nem vagy köteles semmire. Ezt írd is meg neki!
2012. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Ő már fenyeget és hazugnak is lehordott,egyfolytában sérteget a leveleiben.

2012. febr. 28. 14:59
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vállalkozó,bocsi ez lemaradt :)
2012. febr. 28. 15:00
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy vállalkozó, akkor meg főleg ne törődj vele:) Semmit nem tud Veled kezdeni jogilag. Te árultál vmit, megmondtad h no garancia, ő megvette. Az áru gondolom nem volt hibás. Ennyi:)
2012. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát már nem csak nem tetszik,neki,használhatatlan is szerinte....engem meg szét vet az ideg :O

Felakar jelenteni és azt írta,hogy ő tesz-veszen a szabályok egyik szerkesztője! :D

2012. febr. 28. 15:09
 7/20 A kérdező kommentje:
Apeh-el és a fogyasztóvédelemmel is fenyegetőzik,állítólag feljelentett a tesz-veszen engem!
2012. febr. 28. 15:23
 8/20 anonim ***** válasza:
nyugi, csak fenyeget! semmit nem tehet, te nem vállaltál garanciát, meg ilyen nincs h nem tetszik neki a nadrág. gondolom le volt írva milyen, volt róla kép, szóval innentől kezdve így járt. küldd el a halálba, azt kész :)
2012. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Figyelj ne izgulj! Nem tehet semmit, jó nagy szájhős.. ő a teszvesz egyik szerkesztője.. cöcöcöcö... atyaég, ekkora hazugságot!


Ne dőlj be neki fenyegetőzzön csak, a teszveszen mindenki zsákbamacskát vesz, mert egy dolog hogy mit lát a képen, de az anyagát sem semmit sem tud megtapintani, normálisan csak élőben fogja látni.

Gondolom nem hibás, szakadt terméket küldtél neki, vagy ha igen hát leírtad a hibáját.


Mond meg neki hogy ha nincs megelégedve az áruval, legközelebb vásároljon butikban. Ha meg nem tetszik neki a nadrág adja el.



Én pl. vettem teszveszen egy szűrőt (akváriumba), akció volt 1-et fizet 2-t kap. Jó áron volt, gondoltam megéri. Láttam hogy nincs garancia, de akkor is leütöttem. Jó nagyot koppantam amikor beindítás után 15 perccel szétvált az egész, használhatatlan lett. Írtam az eladónak aki azt mondta ragasszam meg pillanatragasztóval... megtörtént, úgy is szétvált. Magyarán sz@rt vettem 3.500-ért, de mégsem kérhetem az árát vissza mert nincs garancia.

2012. febr. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha a termék maradéktalanul megfelel a termékleírásnak akkor semmi jog a reklamációra.
2012. febr. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!