Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 250 000 forintért milyen...

250 000 forintért milyen papírt, kötvényt érdemes venni?

Figyelt kérdés
Keresztlányomnak születésekor elkezdtem Fundamentázni, amit most ki fogok venni. Valamilyen hosszú lejáratú (12-15 év körüli) részvény, kötvény, állampapír vételére gondoltam. Mire nagykorú lesz, legyen valamije tőlem indításnak. Esetleg egyösszegű életbiztosítás...(?), az még védelmet is ad.
2012. márc. 3. 15:35
 1/2 kapo1588 ***** válasza:

Helló


ezt a 250et szeretnéd neki félre tenni vagy még tennél is hozzá? Mert egy biztosításhoz még igen csak tenni kell hozzá.. Én személy szerint nem ajánlom a költségek miatt egyáltalán nem biztos hogy pozitívba jössz ki. Szerintem most egy TBSZ számla is akár jó befektetés lenne neki. Nincs kamat adó hosszabb távon és fix jó kamat van rá.

2012. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm segítséged! Én is néztem a TBSZ-számlát, csak az nekem új volt. A tanácsod után viszont jobban elgondolkodom rajta, mert jónak tűnik.
2012. márc. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!