Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek olcsóbban tudnék...

Szerintetek olcsóbban tudnék a XIV. Kerületben rózsát venni egy helyi virágárusnál vagy olyan áron lenne mint az Árkádban? A tesóm szülinapjára szeretnénk venni 21 szálat.

Figyelt kérdés
2012. márc. 10. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Plázákban szerintem drágább egy kicsit, de nem hiszem, hogy akkora különbség lenne
2012. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meghatározóan drágább az Árkádban.

A Fogarasi-Vezés sarkon, a Fogarasi úton a trolimegállónál van egy virágos. (Vigyázz a Vezér úton is van egy a trolimegállóban de nem az! Hanem a Fogarasin!)

Ott nagyon szép virágok vannak, és van törzsvásárlói kártyájuk is. Egyszer adták soha nem vittem magammal, csak mindig kérdezik van törzsvásárlói kártyája? Én meg mondom van csak elfelejtettem hozni. -10% -ot adnak. Mondd te is h van csak elfelejtetted hozni.


És szép a virágjuk is.


Amúgy én mév az Örsön lévő cigányokat javasolnám, csak most már elvétvre vannak ott mert bekamerázták az aluljárót. 500 Ft-ért adták a rózsát és gyönyörűek voltak :) Barátnőmnek vettem ott mindig, és hetekig elálltak szépek voltak. 1x vettem virágosnál majdnam duplaannyiért és 3 nap után megadta magát :S

Csak már nem tudom ottvannak-e.


Esetleg egy próbát megér még a Stadi metrókijárat is, ott is voltak cigányok nagyon szép rózsával, ott nővéremnek vettem szintén ígyx 25 éves fordulóra 25 rózsát.

2012. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :)
2012. márc. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!