Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lyoness? Ismeri valaki? Mi a...

Lyoness? Ismeri valaki? Mi a véleményetek róla? Megéri ezzel foglalkozni? Előnyök-hátrányok? Buktatók?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit látsz pozitívnak benne?
2012. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeretnél több helyről, esetleg mások után is pénzt keresni?
2012. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 archon ***** válasza:
Előnyök: vissza kapod az elköltött pénzed szép részét, ennek általában örülni szoktak az emberek :-) Ha ezt másnak is tovább ajánlod, az ő költésükből is részesülsz, passzívan, ez nekik ingyen van, ajándékba adsz nekik egy kártyát. Plusz hatalmas nemzetközi potenciál van a Lyoness-ben (pl. én Norvégiában építem az üzletem, lám itt is vásárolnak az emberek :-) ). A Lyoness-ben jelenleg nagyobb lehetőség van, mint bármelyik másik hálózat alapú cégben, nem kell túlbonyolítani, ennyi, mindenki vásárol, ez az üzlet alapja :-) Buktató? Nem kötelező sem használni, sem ajánlani. Ha nem használod, nem kapod vissza a pénzed egy részét, meg a a barátaid sem, ennyi :-)
2012. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ismerem, és foglalkozom is vele. Hihetetlenül nagy lehetőség !!!
2012. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!