Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egyik TELEFON CÉG MEGBÜNTETETT...

Egyik TELEFON CÉG MEGBÜNTETETT, kötbér, stb. fizetési meghagyás van már ügyvédnél, de nekem csak szoc. Segélyem van. MI lesz, ha nem fizetem be? Már összehoztak 90-100 ezer körüli összeget, pedig 24-röl indult. Köxi, ha válaszoltok!

Figyelt kérdés

2012. márc. 14. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A végrehajtásig lehet húzni, de az még plusz költséggel jár. A segély szerintem nem letiltható, de ha bármi van a neveden, vagy érték a lakásodba, azt elvehetik tőled.
2012. márc. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom segély is tiltható 33%-ig.


De ha nem akkor majd tiltanak ha lesz állásod vagy bármilyen ingó vagy ingatlan vagyonod.

2012. márc. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj be a szolgáltatóhoz és kérj részletfizetési lehetőséget.Ha úgy nem megoldható, akkor keress ügyvédet és tőle kérj tanácsot.Olcsóbb, minta végrehajtás.

Másik lehetőség, hogy kezdd el fizetgetni a számlatartozásaid, legalább egy-két elmaradt számlát fizess be gyorsan, add fel postán, ha látják, hogy van benned hajlandóság fizetni, legalább kevésbé zaklatnak majd.Valamikor, valamiből mindenképp be kell fizetned és minél többet késel vele, annál többet, mert rajta lesz a késedelmi kamat.De ha a sárga csekkeket feladod, akkor van esélyed, hogy megúszod.

2012. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
MINDENKINEK KÖSZÖNÖM SZÉPEN,AKI VÁLASZOLT ,HASZNOS VOLT!
2012. márc. 20. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!