Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy 17 éves gyerek, hogyan...

Énazazén kérdése:

Egy 17 éves gyerek, hogyan tud pénzt keresi legálisan?

Figyelt kérdés
Milyen munkák vannak és, hogy szerezhetőek meg azok? Nem pannonwork meg ilyenek, mert azok nem hívnak.
2012. márc. 14. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
ha diák vagy akkor iskola szövetkezettekkel tudsz dolgozni, (elvileg most még 18 év a tankötelezettség)
2012. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Modellkedéssel.
2012. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Melódiák oldalát folyamatosan, minden nap nézd, naponta frissítenek. Esetleg a rébuszt ajánlom, de ők nagyon tartják magukat a 18hoz.

Eudiákok is van még, meg pár ilyen kisebb, érdemes megnézni őket. Nem viccből mondom, de google ebben tényleg sokat tud segíteni.

Nézz körbe, egyidősek vagyunk, dolgoztam a nyomorult mekiben (soha ne menj oda, és senki más se), szórólapoztam, promóciós cuccokat adtam a Ligetben, címkéztem a Müllernek majdnem egész nyáron.

Amióta csak lehet, azóta próbálok dolgozni, normális helyet találni. Sok sikert, mert találni fogsz biztosan, saját példából kiindulva.

2012. márc. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Naná, hogy nem hívnak, mert neked kell utánajárni a munkának. A munkanélküliek 2/3-a amúgy pont emiatt munkanélküli. Mert várják, hogy majd felajánlják nekik a munkát.


Én is be vagyok regisztrálva ilyen helyekre. Amikor nem voltam rászorulva a pénzre, akkor leszartam őket, és nem is kerestek meg. De ha munka kellett, akkor besétáltam szépen, és megkérdeztem, hogy van-e valami. Legtöbbször volt. Ha nem, megismételtem ezt 2-3 nap múlva.

2012. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!