Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új Paypal-omhoz nincs bankkárt...

Új Paypal-omhoz nincs bankkártya hozzá rendelve (se számlaszám) Ha befizetek Unicredit bankba megjelenik a pénz?

Figyelt kérdés
Új Paypal-omhoz nincs bankkártya hozzá rendelve (se számlaszám) Ha befizetek Unicredit bankba megjelenik a pénz?

2012. márc. 27. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted mégis hogy fizetnéd be a pénzt Unicredit bankba?

A paypal számlád címe egy e-mail cím!

Nincs számlaszáma...


mindenképpen kell hozzárendelni bankkártyát, pont azért mert így tudják kiszűrni a csalókat.

ha anonim lenne mindenki ezzel szedné meg magát hogy átverne másokat...

2012. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

ne hallgass ez előző okoskodóra, hülyeséget beszél.


Ha követed a paypal utasítását, akkor azt hiszem kb 1 hét alatt ér el hozzájuk. Utalni is lehet már azt hiszem.


csak figyelj oda, hogy mindent jól írj a közleményekbe, meg az is fontos, hogy a paypal neved egyezzen a bankszámla neveddel.

2012. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérlek ne hívj okoskodónak és ha többet tudsz nálam akkor azt mondd meg ha lehet hogy hogyan kéne paypalra utalni magyar Unicredit bankból???


milyen számlaszámot írsz bele a címzettnek?

csináltál már ilyet?

2012. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

azért neveztem okoskodásnak mert leszóltad a kérdezőt mikor te tudod rosszul.


Nem csináltam még ilyet mert nekem sokkal kényelmesebb a bankkártya.


Viszont ha bejelentkezel, akkor a "Top Up" alatt minden infót megtalálsz, persze érdemes utánanézni magyar oldalakon is tippek után kutatva.

2012. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én a kérdezőt úgy értelmezem, hogy ő be akar sétálni egy Unicredit Bankba és ráfizetni a PayPal számlájára.

Ezt hívjuk BEFIZETÉSNEK. - minthogy a kérdésben is ez áll erre válaszoltam.


Viszont amit PayPalék szeretnének az az ÁTUTALÁS.

Mivel olyan számlaszámról kéri az utalást aminél a tulaj neve megegyezik a PayPal tulaj nevével:


"Important!

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as /neved itt/. Read more"


Kérdező ha átutalásra gondoltál az működik.


Viszont ha tényleg a pénztári befizetésre az nem...

2012. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

újfent ki kell javítsalak, mert láthatóan tényleg fogalmad sincs az egészről.


Nincs szükség számlaszámra ahhoz, hogy BEFIZESS a paypal acc-odra. ugyanis bemész a bankba és az adott számlaszámra BEFIZETSZ! akár hiszed akár nem, ez sima számlákkal is működik.


Tudod, bebattyox az unicredit-be és kitöltesz egy űrapot, hogy hova mennyit fizetsz be, ugyanis a paypalnak nyilván van egy számlája az unicreditnél és ő figyeli, hogy mikor ki mennyit fizetett be, és ha te befizettél oda az adott azonosítóval, akkor a kis ügyintéző munkatárs vagy valami program jóváírja a fiókodba. ennyi az egész.


továbbra is javaslom, hogy nézz utána a dolgoknak mielőtt rossz tanácsokat adsz valakinek.

2012. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ezt tudod értelmezni:


Important!

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as /neved itt/. Read more


A paypal oldaláról van.

Fordítsd már le légy oly szíves!

Onnen ahol te írtad: top up


És igen, lehet találni 2009-es blogbejegyzéseket ahol még megcsinálták ezt, de paypal se hülye neki kéne kifizetnie a tranzakciós díjat.

2012. márc. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó oké akkor működik amúgy máshol is írják hogy műükszik, csak gondoltam megkérdeztem!


Amúgy meg a tranzakciós dijat azt mindig az fizeti aki befizet! Amúgy a befizetés is egy utalásnak számít csak más formában!

2012. márc. 27. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:

ha sikerült befizetéssel is csinálnod akkor kérlek írj rám...


én csak 2009-es posztokat találtam ahol még azt írták hogy működik, de a kommentekben 2011-eseknél már azt írják hogy nem...

2012. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy lehet személyes befizetéssel. Most fogom majd kipróbálni... ha érdekel valakit, akkor majd írom, hogy mi volt.
2012. júl. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!