Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van rá mód, hogy úgy tegyem...

Van rá mód, hogy úgy tegyem be a pénzem a bankba, hogy kamatozik de közben költök is belőle?

Figyelt kérdés
és ha igen, akkor kb mennyit kamatozik? ... csak kb értékre vagyok kíváncsi... tehát nem számít melyik bankról van szó...
2012. márc. 31. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Minden lekötetlen folyószámlának van egy alap kamata. Ha nagyobb összegről van szó, akkor szerintem az axás bankszámlával jól jársz: [link]

Lekötés nélkül is elég jól kamatozik, bár sajna még így is elég csekély kamat ez. De a többi bank 0.1%-os kamatához képest meg sok.

Főleg úgy, hogy tudtommal nincs számlavezetési díj, csak egyszeri megnyitási költség (az húzós, 7 v 8 ezer netbankkal, ami meg kell).

2012. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden banknál van takarékszámla is, az pont erre való. Pár százalékkal magasabb a kamata, mint a folyószámlának (általában 3-4% között kezdődik, és sávosan nő, minél több pénzt tartasz rajta), de azért hatalmas vagyonosodást ne várj tőle.
2012. márc. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Raiffeisennél van, hozamfokozó szolgáltatás néven fut. Kb. 6-800 huf / hó, mikor utoljára néztem 6% körül hozott, azaz átlagosan pár százezernek kell a folyószámlán lenni, hogy megérje.
2012. márc. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 31. 17:32
 5/6 kapo1588 ***** válasza:

az axást tudom ajánlani.. főleg hogy most változott a kondíciós lista, így már ingyenes a számla nyitás is...

vagy a gránit bank. ott is van ilyen számla jelenleg 5 % a kamat rá és nem kell lekötnöd hozzá tehát bármikor hozzá férsz. és napi kamatozásu

2012. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak kicsit félek a bankoktól...egy bankcsőd vagy nagy méretű válság és oda minden pénzem
2012. márc. 31. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!