Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthon végezhető munka....

Otthon végezhető munka. Valaki próbált már hasonlót, és ha igen mik a tapasztalatok? Részletek lent.

Figyelt kérdés

[link]

Chipek szétválogatásáért fizetnek, mint a válasz emailből kiderült a munkáz otthon kell végezni 1000 ft befizetése után... Kinek mi a véleménye ezekről az "előbb fizess x összeget utána dolgozhatsz" munkákról?



2012. ápr. 10. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: kamu. Munkaadók fizetni szoktak a munkáért, nem pénzt kérnek.
2012. ápr. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy elhidd, atveres.
2012. ápr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is kamu szaga van a dolognak bár azt írják hogy első fizu után vissza adják az ezrest mivel ez csak kaució az első szállításért....Arra lennék kíváncsi hogy próbált e már valaki hasonlót..
2012. ápr. 10. 20:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Otthoni munka: mosás, főzés, takarítás, kerti munka. Minden más kamu.
2012. ápr. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. A távmunka a világban létezik, s elvétve itthon is. Én pár hétig így dolgoztam mostanában. Rendes, valódi munka volt, csak a cég megrendelési állománya visszaesett, így már nincs.

Számítógéppel dolgozom, és nem feltétlenül kell személyes jelenlét.

Szomszédom pedig évek óta itthon dolgozik, szintén számítógéppel. Mérnők, s valami telefonos cégnél van, nem tudom melyiknél.

2012. ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
cég hirdet, és ingyenes citromailos címet ad meg.. Most komolyan, egy cégnek nem telik egy pár 100es normális céges emailcímre.
2012. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na ja.. cégnek lehet telne más emailre de hogy ez nem cég az is biztos. Csak a megadott bankszámlaszámra kerestem rá .. elég is ennyi szerintem:) Azért köszönöm a válaszokat.


[link]

2012. ápr. 12. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!