Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet az, hogy vaterán a...

Lehet az, hogy vaterán a nagyon olcsó dolgok is működőképesek?

Figyelt kérdés

Itt a fényképezőgép részletnél is látok olyan dolgokat, amik kb 1000 forintok (objektív), írja a tulaj, hogy használt meg minden, de jó állapotú. Namármost, ha ez igaz, és megbízható az eladó, akkor kb 2000 Forintért (házhozszállítással) vettem egy olyan dolgot, amit eredetileg csak 80 ezer forintért tudtam volna megvenni? Van ennek valóságalapja?

Ha nem érthető, bocsi, kérdezzetek nyugodtan, és előre is köszi a válaszokat ! :D



2012. ápr. 12. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Például ilyenre gondolsz?


[link]


Mert ennél például ott van, hogy hibás, hamar lemeríti az elemet. Lehet, hogy csak fél-egy órát használható, akkor meg semmi értelme. De sok olyan is van, ahol az induló ár nagyon alacsony és licites. Ezeknél - hacsak nem pár perc van vissza az aukcióból - sokkal magasabb lesz a végső ár. Nem valószínű, hogy bárki piaci áron jóval alul válna meg a fényképezőjétől. Ennyire buta egy ember sincs. Nagyon nézd meg az eladó értékeléseit, mielőtt bármire licitálsz és ha nincs kellően sok pozitív értékelése, NE utalj előre!

2012. ápr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, nagyon szépen köszönöm. Tudnál nekem válaszolni a másik kérdésemre is? http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Köszi.

2012. ápr. 12. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!