Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni ilyenkor?...

Mit lehet csinálni ilyenkor? Másodjára nem érkezik meg a csomagom a postáról.

Figyelt kérdés
Rendeltem fülbevalót, elvileg el is küldték de a csomag nem érkezett meg. Elküldtek mégegyszer egy másikat, de nyoma sincs. Az lehet hogy kétszer pont az én csomagomnak veszik nyoma? Annak mekkora a valószínűsége, hogy egy postás felbontotta, megtetszett neki és elrakta? Ha bárki kérdezné, azt mondja, hogy nem látták, elkeveredett...

2012. ápr. 13. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ékszert sosem szabad postán küldeni, mert előfordul, hogy meglovasítják. Érdemesebb futárszolgálatra bízni (UPS,DHL stb.).

Azért a feladótól kérj e-mailben egy másolatot a feladószelvényről, hátha ő a ludas.

Ha ugyanonnan jött volna a kettő, akkor még az is előfordulhat, hogy a címedet adtad meg rosszul, esetleg ők írták el. Egyeztessétek!

2012. ápr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még korábban egyszer megkaptam tőlük amit rendeltem, meg tudom róluk hogy ők tényleg elküldik, mások sem panaszkodnak rájuk soha, mindig jelzik ha megkapták, amit kértek. Szóval nekem is biztos elküldték. A címemet egyeztettük 2X is. Egyébként nem egy értékes ékszerről van szó, csak egy gyurmafülbevalóról :(
2012. ápr. 14. 23:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy meglovasítják? Ellopják?
2012. ápr. 14. 23:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. A Magyar Posta sajnos hírhedt erről. Vannak külföldi webáruházak (pl. Amazon), ahonnan már nem is hajlandóak Magyarországra postán küldeni, csak futárszolgálattal a sok eltűnt csomag miatt.
2012. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ki kell rúgatni a postást vagy sok jattot adni neki
2012. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy hol akadhatott el, vagy hol "lopták el". Szóval lehet, hogy eljutott a városomba és itt valamelyik postás csórta el, de az is lehet h még pesten elakadt... Ez azért hihetetlen hogy valaki ilyet megenged magának. :/
2012. ápr. 15. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!