Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PTC oldalak szakértői, mi a...

PTC oldalak szakértői, mi a véleményetek az alábbi oldalakról?

Figyelt kérdés

Szóval ezek közül melyik az, amelyik 100%, hogy fizet, mert már nektek, vagy ismerősötöknek fizetett, és melyik az, ami biztos, hogy nem és nem érdemes vele foglalkozni?

1.NeoBux

2.TrinityBux

3.WizardBux

4.JFBux

5.LegitBux

6.PayBux

7.50DollarClick

8.JustGotPaidBux

9.BestBux

10.CashNhits

11.Cashtream

12.PrestigeBux

13.ScarletClicks

14.GPTPlanet

15.Ref4Bux

16.CosmicBux

17. Buxlasting

18.Clicks4Cents

19.TheClickClub

20.Bux4Cash

21.LunarLand

22.DelightBux

23.Buxibank

24.Buxmerang

25.AdsCashFast

26.BUXP

27.BUXLightning

28.PTCBox

29.Clixsense

30.ClixGrand

A végére írjatok kort,nemet és hogy mióta foglalkoztok ezzel... 22/l



2012. ápr. 17. 21:00
 1/5 anonim válasza:

Annyit mondanék hogy én 3 évig toltam ezeket, neobux tényleg fizet (ha befektetsz, csak abba), az az egyetlen ami tényleg rég óta működik. Igaz hogy robotok vannak (ref bérlésnél) és így ügyesen számolgatnak, csak goldennek éri meg. Egyébként rohadtul nem érdemes egyikkel se foglalkozni, neoval se. Ha megnézed mennyi profitod lehet más befektetői (Pl. HYIP, alertpayjel (alertpaynel ha nem fizet a HYIP akkor visszakérheted a pénzed.. NAHÁT.. nincs kockázat.. és tényleg nincs)) oldalaknál, elég gyér és lassan jön a pénz. Most van egy komoly oldal aminél csak hirdetéseket kell fel adni (ingyen, napi 2 perc) és tényleg nem kell senkit behívni, és 13 éve működik a cég stb. fizet.


Egy másik módszer a pénzkeresésre, egyszerű kereskedés, ezt is kipróbáltam, döbbenet... egy nap alatt annyi terméket eladtam (csak párat..) mint ptcnél 10 ref-fel egy hónap alatt klikkelünk össze..


17 F :)

2012. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mire ezt napona végigklikkeled, addigra lemegy a nap. Illetve mondjuk a feléről már lekéstél, mert megvan a hirdetéshez megvett klikkek száma. Persze nem "kerestél" még virtuálisan sem 1 dollárt. És akkor még ott van az, hogy mondjuk 30-ból 29 tuti eltűnik, mire fizetnie kéne.


Nem, én már rég nem foglalkozok ilyennel. Nem is szándékozok újra belevágni. Az interneten csecsemőként viselkedő (még minden új) ismerőseimen is csak mosolygok, hogy mekkora lelkesedéssel kezdenek bele - aztán rájönnek, hogy semmit sem érnek el vele. Általában kell a saját tapasztalat, mert én végülis csak közel 20 éve internetezek, nem tudok róla semmit.

2012. ápr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

1. Neobux, lassú, ha nem fektetsz be 250nap mire van 2§-d

5. Legitbux csak Liberty, befektetni kell

21.Lunarland csak Liberty, befektetni kell

2012. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ezek fizetnek...azért az fb csoport.

[link]

2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
38/L kb. 2,5 éve............
2012. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!