Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezzel pénzt keresni?

Hogyan lehet ezzel pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Egy nagyon nagy látogatásszámmal rendelkező oldal tulajdonosa, hogyan képes pénzt keresni az oldalával?

2012. ápr. 22. 21:54
 1/4 anonim válasza:

pl: reklámfelülettel,vannak oldalak akik azért fizetnek hogyha ráklikkelnek,vagy automatikusan felugró ablakként megjelenik. Egy ilyen oldal ismerek és ők tényleg fizetnek,nem kamu oldal. Címe: adf .ly

Kellemes pénzkeresést :)

2012. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagy kamu az adfly-nak a rendszere, 100 kattintásom van és 1 centem... nem tudom, hogy lesz ebből 1000 klikk/4$
2012. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat! Másodszor, ami az én fejemben megfordult az a Google Adsense. De ez ugye akkor fizet ha rákattintanak az oldal látogatói. Ezt viszont én nem tehetem kötelezővé így marad a néző szám ami után szintén fizetnek - legjobb tudomásom szerint- viszont az nagyon kicsi összeg. A kérdésem így még mindig fenn áll, hogy akkor hogyan lehet mégis viszonylag sokat keresni egy oldallal. Például a demotiváló. Néhány hónapja még (bocsánat a kifejezésért) egy kis porbafingó oldal volt ma már pedig nyereményjátékuk van, nem kis olyan kis összegű. Mindezt elérhették a Adsense "segítségével"?
2012. ápr. 23. 16:25
 4/4 anonim ***** válasza:
A demotiválót a facebookos majmok tették azzá ami.Mert minden szart lájkolnak és állandóan ki van téve a falukra vmi a demotiválóról.(mintha aki kíváncsi rá nem tudná megnézni)És mivel nagy a látogatottság akár 35k-t is elkérhetnek 1 hónapra(vagy még többet a reklámért)
2012. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!