Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma mondtam fel a munkahelyemen...

Ma mondtam fel a munkahelyemen és tudok menni máshova dolgozni, de ott csak napi bejelentés lesz, így jelentkeznem kell a munkaügyin is?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 25. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell, de érdemes.

Ha volt legalább 360 munkaviszonyos napod az elmúlt 3 évben, akkor jogosult vagy álláskeresési járadékra (ezt a "napi bejelentés" nem befolyásolja)

Ha legalább 3 hónapja regisztrált álláskereső vagy, igényelhetsz start bónusz kártyát.

2012. ápr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 630 nap munkaviszonyom megvolt,és regisztráltatom is magam,de ugy tudom álláskeresési járadékot majd csak azokra a napokra fogok kapni,amelyik nap nem leszek bejelentve.jol tudom?
2012. ápr. 25. 17:23
 3/4 A kérdező kommentje:
bocsánat elirtam 360 nap :)
2012. ápr. 25. 17:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Most már nem.

Régebben azokra a napokra nem járt álláskeresési amikor alkalmival dolgoztál (de annyival meghosszabbodott az álláskeresési ideje), de egy ideje már nem kell bejelenteni az egyszerűsített foglakoztatást (alkalmi munka, idénymunka, "napi bejelentés") és azokon a napokon is kapod az álláskeresésit.

"Mikor kell az álláskeresési járadék folyósítását szüneteltetni?

Az egyszerűsített foglalkoztatás keretében végzett munkát nem kell bejelenteni, és az álláskeresési ellátást tovább kell folyósítani. "

[link]

2012. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!