Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha véletlenül...

Mit csináljak ha véletlenül többet fizettem a fogszabályzómért? 230 ban egyeztünk meg és véletlenül 320at fizettem rosszul emlékeztem. Nert a 320 az a tanfolyamom volt és idegessegembe összekevertem a 2t.

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 10:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ahova befizetted, elmész és ott fel tudnak világosítani!
2012. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg tisztázni ott, ahol a fogszabályzót fizetted, és számlát is kellett róla kapnod. Legközelebb pedig ne idegeskedj ha pénzügyekkel foglalkozol...
2012. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

És nem szóltak, hogy nem annyit kéne fizetned?

Hogyan fizetted? Van nyoma? A számla vagy bármilyen bizonylat milyen összegről került kiállításra?


Mindenképp keresd meg azt a személyt, akinek fizettél, a bizonylatot vidd magaddal, az árajánlatot is, amit esetlegesen a fogszabályzódra kaptál, és mondd el, hogy mi történt.

Ha utalással fizettél, akkor a bankszámlakivonatot vidd magaddal, és kérd, hogy a különbözetet utalják vissza.

2012. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Számlát kaptam de a megbeszelt arrol nem adtak papirt hogy mennyi lesz ez a gond. Szóban beszéltük meg.annyira kellemetlen helyzet.
2012. máj. 3. 10:42
 5/23 anonim ***** válasza:

Kellemetlen, igen, de gondolom, hogy nem akarod annyiban hagyni, tehát kénytelen leszel bemenni és tisztázni...

Nem értem, miért nem szólt az orvos, hogy nem ennyit beszéltetek meg... Ez borravalónak azért "kissé" sok, tudnia kellett volna, hogy tévedés történt. :S

2012. máj. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem szóltak hogy nem annyit kell fizetni csak megszamoltak és irtak a szamlat. Arrol amennyit adtam. Arajanlat csak szoban volt 2 álkapocs volt és egyedileg állapitjak meg az árat ez a baj mi van ha nem emlékeznek? Vagy nem akar emlékezni a doktornő?
2012. máj. 3. 10:45
 7/23 anonim ***** válasza:
na jó, de akkor most mekkora összeg van a számlán?
2012. máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:

A számlán kell lennie összegnek!

Ez nagyon kellemetlen, bízz benne, hogy van gerince annak, akinek fizettél. MOndjuk ekkora összegnél nem értem, hogy nem számoltátok meg oda-vissza-föl-le nyolcszor! Hát még a közértben is kétszer meg kell számolni, ami visszajár a tizesből...

Sajnálom :(

2012. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy én voltam a hülye de valahogy összetévesztettem a 230 és 320 at! És most olyan ciki meg ráadásul havonta fognak huzni a fogszabalyzón és ha nem ismerik el a pénzt akkor ezekutan hogy menjek? Bizalmam akkor mar nem lesznhiába én hibaztam.
2012. máj. 3. 10:48
 10/23 A kérdező kommentje:
320 van a számlán annyi amnnyit odaadtam. De 230 at beszéltünk meg.
2012. máj. 3. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!