Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire lehet átverés egy...

Mennyire lehet átverés egy itthoni munka?

Figyelt kérdés
Találtam egy olyan munkát, amit itthon kell végezni, csak internet és kevés számítógéphez való értés kell, a befektetett időtől függ a heti fizetés. De a munka elkezdése előtt 600Ft-ot kell befizetni. Nem a pénzzel van a gond, de mennyire lehet átverés egy ilyen munka?
2012. máj. 3. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon-már annyi ilyen kérdés van,és mindegyikre ugyanaz a válasz érkezett,hogy ezek totál átverések. Én magam is befizettem már több ilyen párszáz forintot,de sosem lett belőle semmi használható.
2012. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:

Ne fizess semmit, ez átverés azoknak, akik még nem ismerik ezt a trükköt.

Befizeted, aztán kapsz egy használhatatlan prospektust, vagy még azt se. Azért csak hatszáz forint, mert ha sokkal több lenne, akkor eszedbe se jutna befizetni.

Elég, ha naponta csak három-négy palimadár akad horogra nekik, aki befizeti ezt a kis összegecskét, máris megvan a kis mellékes napi bevételük.

Mégegyszer: Ne fizess senkinek semmit. Ez egy átverés!!!!!!

2012. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol már fizetni kell az átverés.Régen fiatalon én is próbáltam ilyet,küldjek el x összeget,elküldtem,utána jött egy következő lépés küldjek el még egy összeget,utána az lett volna a feladatom hogy hirdetésbe én is meghirdetem ezt a munkát és nekem és küldenek majd pénzt az érdeklődők.Fiatalon nem mentem bele ebbe..

Ingyen pénz ma nem létezik.

Én ptc-zek,surfabrozok,de ezekkel nagyon kevés pénz gyűlik össze.Az otthoni munkák többsége piramis vagy mlm.Esetleg mlm-el próbálkozz hátha azzal tudsz valamit keresni bár ezek termékre épülnek,és valamennyi saját kezdőtőke kell hozzá.

2012. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szinte mind átverés. Affiliate Marketing-ről hallottál már? Én pár napja tesztelem, és pontosan jóváírják a munkámért amit ígérnek. A munka meg elég gyorsan elvégezhető. Egyébként havidíjas amit csinálok, de két hónapig ingyenesen lehet tesztelni, sőt bónuszt kapsz az induláshoz amit meg is tarthatsz.
2012. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha an valamilyen jó honlapod tegxél ki hirdetéseket pl. adsense,etarget

de ezzel sem fogsz tudni sokat keresni

Vagy próbáld meg ezt

[link] telemarketinges otthoni munka

2012. máj. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!