Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik a vatera.hu-n a...

Hogyan zajlik a vatera.hu-n a vásárlás menete?

Figyelt kérdés

Leadtam a rendelésem egy termékre. A fizetés és szállítás módja: Vatera / Teszvesz futár előre utalással

Tehát utalnom kell a pénzt + szállítási költséget az eladó személy bankszámlájára? A számlaszámát csak úgy tudhatom meg, hogy felveszem vele a kapcsolatot, vagy ezt valahol a személyes adatai között megtalálhatom? Ha egy héten belül nem sikerül lebonyolítani, mik a "következmények"?



2012. máj. 3. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

írsz neki egy emailt, rögtön miután leütötted a terméket. ebben elkéred a bankszámlaszámát, hogy melyik bankhoz tartozik, és szépen befizeted a végösszeget.

nincs ilyen határidő, de azért minél gyorsabban oldd meg, mert ha sokáig húzod-halasztod a fizetést, akkor kapsz egy negatív értékelést.

2012. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi, most megnyugodtam :)
2012. máj. 3. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Rögtön fel kell venni a kapcsolatot az eladóval: írj neki emailen egy levelet és minél előbb rendezzétek az adás-vételt.
2012. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!