Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Régebbi, írók által dedikált...

Régebbi, írók által dedikált könyveket/műveket mennyiért érdemes neten pl. licit oldalakon árulni?

Figyelt kérdés

Pl. 60-as, 70-es évekbeli könyvekről lenne szó, jó állapotúak, dedikáltak. Az érdekelne pontosan, h mi az a minimum ár, amit ilyesmi könyvekért reálisan elkérhetek?

Azért is érdekelne, mert tudom, h annyiért adom amennyiért akarom és van rá vevőm, de nincs időm vaccakolni/játszadozni az árakkal!



2012. máj. 15. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon író (és mű) függő. Legtöbb nem ér többet 3-500 Ft-nál (még dedikálva sem), pár ritkaság (ha az író valami miatt érdekes) viszont komolyabb összeget is érhet.


Hozzám könyvesként gyakran érkeznek dedikált könyvek, de nem lehet belőlük sok pénzt kiszedni.

2012. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod...pl. ilyen íróktól vannak, h Hegedűs Gyula, Jókai Anna stb.

Azt azért sejtettem, h túl sokat nem lehet belőlük kihozni, de azért jó, ha tisztában vagyok az árakkal...pl. felesleges nem hirdetem ezer ft-ért, ha az csak időpocsékolás!

2012. máj. 15. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi kaliberű íróknál *néha* felmegy 1000-2000 Ft-ig az ár, de nem jellemző.
2012. máj. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 besucher válasza:
Mindenképpen érdemes a leírásba belefogalmazni a dedikálást. Az árat nem emeli sajnos.
2012. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért Weöres vagy Nagy László, Németh László után kapni szoktak, szóval ez írófüggő. Növeli, ha ismert személynek, érdekes szöveggel dedikáltak. Értéknövelő, ha ritkán dedikált az illető.
2013. aug. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!