Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a lottó főnyerem...

Mit csinálnál a lottó főnyereménnyel, ha megnyernéd?

Figyelt kérdés

3,370M ft.

Érdekesség: Az emberek nagy része rosszabb anyagi körülmények között él, mint mielőtt megnyerték, mert elherdálták az összeset.


bár én nem lottózok, de már kigondoltam :D


2012. máj. 15. 21:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én világ körüli útra mennék, olyan 5 évre. Addig lenne időm kitalálni,hogy mit tegyek ennyi pénzzel.

(de nem lottózom)

2012. máj. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azért élnek rosszabbul mint előtte, mert nem értenek a pénzhez, nem tuják hogyan kell megszerezni, csak hozzájuk vágták, és csupa forrást vesznek eszközök helyett.
2012. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én speciel elkezdeném felvásárolni a jó minőségű földeket, erdőket, lakásokat, és ingatlanfejlesztésbe kezdenék.
2012. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyébként egy részét (1milliárd) elosztogatnám rokonok között, alapítványoknak, 1milliárdot befektetnék földekbe, ingatlanokba amikből sokszor jön viszonylag kis pénz, a többit hipphopp elvásárolgatnám/elutaznám :D
2012. máj. 15. 22:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk én jól meggondolnám hogy alapítványokba fektetem-e a pénzt. Inkább intézményeknek közvetlen tárgyi adományokat vennék. (kutyakaja a menhelynek, orvosi műszerek, szervek :) mert különben csak a nagy büdös lenyúlás megy.
2012. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lakást, vagy házat vennék, berendeznénk. A nyuszimnak építtetnék valami jó kis ketrecet, hogy azért most végre lehessenek ép bútoraink. Fogorvos, mellfelvarrás, uszodabérlet jöhetne. Családtagoknak juttatnék pénzt. Anyukámat hajókörútra küldeném. Pszichoterápiára, és családterápiára járnék. Ha rendbe jöttem testileg-lelkileg, szülnék egy gyereket, és nagyon okos, kedves, szép embert nevelnék belőle.
2012. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Te vagy az akinek a pasija nem bírja hogy a túl sokat foglalkozol a nyuszival? :D
2012. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem herdálnám el.

Viszont így 35 évesen munka nélkül, saját lakás nélkül és társ nélkül egy lottó ötössel elkezdhetnék élni. Munkakeresés már nem nyomasztana úgy, helyette tanulnék érdekesebb dolgokat, vehetnék lakást, és kereshetném a párom, és talán még gyereket is szülhetnék ha megtalálom.

A sok pénzt meg csak akkor használnám, ha értelmes dologra kell és vannak jó ötleteim. Vannak ötleteim most is, de pénz nélkül nem megy...

2012. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

most könnyen mondanám hogy mit csinálnék belőle de ha tényleg megnyerném hát...nem tudom mi lenne.természetesen házat autót vennék magamnak, szüleimnek meg a tesóimnak indítanék valami fasza kis vállalkozást amivel nem sokat de azért kell dolgozni hogy ne unatkozzak.utazni nem szeretek tehát ez kilőve max kocsikáznék mert vezetni viszont szeretek.

persze a családtagoknak adnék belőle a házon meg a kocsin kívűl had legyen a bankszámlájukon pár száz millió meg hát mégse egy kártyán legyen az összes lovéé:D

2012. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy részét jótékonykodásra fordítanám. Konkrétan a bedőlt lakáshiteleseknek kifizetném a lakásukat.

Másrészt elmennék nyaralni,

Harmadrészt feltételezném, hogy 100 évig élek/ ami túlzás/

elosztanám hogy egy évre menyit költhetnék el, és abból élnék.

2012. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!