Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkáltatói Igazolás beszerzés...

Munkáltatói Igazolás beszerzése a felszámolás alatt lévő cégtől? Hogyan? "Ki" tudja a Munkáltatón kívül nekem leigazolni, hogy a munkaviszonyom még fennáll?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
felszámolás alatt álló cég igazolásával semmire nem mész, nem kapsz hitelt, megnézik a cégjegyzékben
2012. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiteligényléshez kell!
2012. máj. 19. 14:10
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor meg a felszámolóbiztoshoz menj!
2012. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az e-cegjegyzek.hu-n néztem az adatokat. Lehet Neked ez most borzasztó hülye kérdésnek fog tűnni,de nem tudom:

A végrehajtást elrendelő megnevezése: Apeh.... - ide kell "mennem" (írnom)?

2012. máj. 19. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

nem, a felszámolóbiztos nevét kell kiderítsed...

amúgy minek ilyen papír? nem értem, hogy mire mennél vele bárhol is viszont ha megírnád mire kell, akkor tudná esetleg valaki, mit adhatnál be helyette

2012. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt hogy tudom kideríteni?


Ezt a papírt helyettesíteni nem lehet! A gyed-em elbírálásához kell,hogy 3 gyermekemmel,egyedül,ne kelljen megint hosszú hónapokat várni,mire elbírálják...

2012. máj. 19. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!