Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magyar Kedvezmények Kártya?...

Magyar Kedvezmények Kártya? Létezhet e, valaki hallott-e róla, vagy csak egy "soros"átverés?

Figyelt kérdés
egnap e-mailt kaptam, Távmunka klub-tól, korábban regisztráltam, hátha létezik "valós"otthoni munka volt a motivációm;nos jött az e-mail miszerint hamarosan indul a Magyar Kedvezmények Kártya rengeteg előnyével stb. regisztráljak, hívjak meg ismerőseimet stb. , nos megpróbáltam, regisztráltam, megerősítettem az regisztrációt, hívtam meg ismerösöket, sőt egy ismerősöm regisztrációját tudtam követni is, azóta semmi, már az este nem lehetett belépni, semmi. Ez megint egy jó nagy átverés volt?!
2012. máj. 24. 16:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
Szia! Sajnos infóm nincs, de erre én is kíváncsi lennék! Ma kaptam meghívó mailt, de még nem regisztráltam. Gondoltam "körülnézek", így keveredtem ide.
2012. máj. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Üdv mindenkinek!

Én is ma kaptam meghívó mailt. Általánosságban nincs túl jó tapasztalatom az ilyesmivel, de nem szeretnék túl szkeptikus sem lenni, ezért gondoltam körülnézek van-e valakinek tapasztalata vagy használható infója ezzel kapcsolatban. Aki tud valamit az írjon!

2012. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Sokat nem veszíthet vele az ember, mivel fizetni se kell érte. Legrosszabb esetben kap 1-1 reklám e-mailt, ha regisztrál.
2012. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Legrosszabb esetben?

Hiteltelenné válsz. Olyan leszel mint egy MLM túrista, aztán mire valódi és élő szolgáltatásra bukkansz, már ismerőseid SPAM listáján leszel. :)

2012. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Minnie91 válasza:
Nemrég én is megkaptam az e-mailt. Regisztráltam is. Olvastam, hogy hamarosan ez, hamarosan az csatlakozik. De ha ez egy kártya...akkor azt nem kellene kézhez kapni? Vagy esetleg (ha igaz) még ennyire gyerekcipőben járna?
2012. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rodox válasza:

„• 1.000.000 Ft feletti folyamatos jövedelem, mindössze havi pár óra munkával”.....


Most tart 58 186 főnél a regisztráltak száma! .....

Ha 1 milliót fog mindenki keresni, akkor ez 58,186 milliárd havi kiadás valakinek!.... (életképesnek hangzik).....

De a legjobb szerintem, hogy olyan adatvédelmi nyilatkozatot kell elfogadni, amit még senki sem olvashatott el, mivel nem elérhető!...... :)

Nagyszerű ötlet! ... Úgy gondolom ezzel mérik mennyi agyhalott van a neten !!!

2012. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A weboldalon még egy cégnév sincs feltüntetve. A domain tulajdonosa valami Tövis Zsolt, de semmi más nem tudni az egészről. Tuti kamu!
2012. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szabó Judit2 válasza:

Én ezt a levelet kaptam tőlük. Be másolom.



Üdvözlünk a Magyar Kedvezmény Kártya közösségében!


Első levelünkben a Magyar Kedvezmény Kártya történetét szeretnénk röviden bemutatni, hogy közelebbről is megismerhesd az eddig vezető utat.


A kezdetek kezdetén a Magyar Kedvezmény Kártya, teljesen civil kezdeményezés és összegfogás alapján, egy gazdaságélénkítő és családsegítő programként indult volnaútjára, mely kedvezményes vásárlásokat, szolgáltatásokat és támogatásokat biztosít a kártyatulajdonosok részére, valamint folyamatos vásárlóerőt irányít a magyar kis- és középvállalkozásokhoz.


Az alapötletben egy alacsony összegű, éves kártyadíj szerepelt, melyet a kártyatulajdonosok fizettek volna kártyájuk után. De ezt az ötletet hamarosan elvetettük, mert úgy gondoltuk, hogy a kedvezmény akkor igazán kedvezmény, ha már annak igénybevételéért sem kell fizetni .


Legfőbb célkitűzésünk az lett, hogy egy olyan teljes értékű, ingyenes alternatívát kínáljunk a jelenlegi fizetős vásárlói közösségek, kedvezménykártyák és kedvezményes vásárláson alapuló multi-level (MLM) rendszerek helyet, ahol valóban ingyenesen juthat minden felhasználó kedvezménykártyájához és az így elérhető kedvezménykehez , valamint folyamatos vásárlóerőt biztosíthassunk a magyar kis- és középvállalkozások részére.


A gondolatot tett követte és hozzáláttunk a Magyar Kedvezmény Kártya teljes átalakításának, hogy valóban teljesen ingyenesen tudjunk kedvezményes vásárlásokat biztosítani minden kártyatulajdonosunknak . Az átalakítások olyannyira jól sikerültek, hogy a befejezést követően nem csak teljesen ingyenesen tudjuk biztosítani a kedvezmények igénybe vételét , hanem valódi európai szintű jövedelmet is elérhetővé tettünk minden kártyatulajdonos részére , mely elválaszthatatlan részét képezik a magyar vállalkozások és kedvezményadó helyek.


A Magyar Kedvezmény Kártya indulását követően minden regisztrált felhasználóteljesen ingyen juthat hozzá kedvezménykártyájához és bármilyen díjfizetés vagy egyéb költség nélkül vehet részt a jutalékrendszerben, ahol kiemelkedő, 1.000.000 Ft feletti jövedelmet is szerezhet magának , mindössze havi pár óra munkával.


Mindezért csak annyit kérünk, hogy ajánld másoknak is a Magyar Kedvezmény Kártya hálózatát .


Figyeld postafiókod , mert további leveleinkből megismerheted a Magyar Kedvezmény Kártya ingyenes lehetőségeit , melyek nem csak felveszik a versenyt a jelenlegi fizetős vásárlói közösségekkel és kedvezménykártyákkal, hanem sok tekintetben túl is szárnyalják azokat.



Kellemes hétvégét kíván a Magyar Kedvezmény Kártya

www.magyarkedvezmenykartya.hu

2012. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én is regisztráltam. Egyelőre senki nem tud róla még semmit. Én is utána néztem, de sehol semmit nem találtam. Most már van facebookos oldala is, ott szoktam nézegetni a hozzászólásokat. Sokak szerint ez is csak egy újabb MLM, más szerint olyan, mint a Lyoness volt, csak ez magyar. Nyilván az Uniós támogatás és a havi egymillás kereset nem valós, de amíg nem kell érte fizetni, miért ne? Az adatvédelmi tájékoztatót én elolvastam, ugyanolyan, mint akármelyik másik oldal, ahova regisztrálni szoktunk. Meglátjuk. Ki tudja, még jó is lehet! Én nem szoktam MLM-ezni, mert nekem nincs ilyenekre pénzem, úgyhogy ha valami ilyesmit küldök is az ismerősöknek, meg szokták nézni, annyira már ismernek :). A legutóbbi a KMD volt, amit "reklámoztam", mert ők is úgy reklámozták magukat, hogy ez nem szokványos MLM, itt aztán nem kell pénzt kiadni fölöslegesen. Aztán meg mégis. Mégis rendelj ezt-azt, úgyhogy ki is léptem. Na, mindegy, majd kiderül. Itt a face oldal, ha érdekel valakit:

[link]

2012. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Szabó Judit2 válasza:
Ácsi itt valaki nagyon nem tud olvasni (lehet akár 1.000.000Ft keresni). Részemről nem a kereset a fontos ha nem az a 10%-20%-50%kedvezmény ha már ez igaz már jól jártam. Ha csak azt veszem hogy egy teljes tank benzin kb nekem 25000Ft és ebből csak 2500Ft lejön már jó vagyis a 10%-a.
2012. jún. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!