Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A sikeres üzletemberek, hogy...

A sikeres üzletemberek, hogy csinálták?

Figyelt kérdés
Csak Azt akarom kérdezni ,hogy akiknek hatalmas cégük van és rengeteget keresnek vele ők hogy csinálták ezt meg?Vagy egyáltalán mit kellett hozzá tanulniuk?És egy kisebb vállalkozás főnöke mennyit keres(pl egy kis élelmiszer bolté)?
2012. máj. 27. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
akiknek jólmenő cégük van,azoknak van 3-4 diplomájuk és és pár nyelven beszélnek.
2012. máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy egyszerűen felmérték a piac igényeit, és ami hiánycikk, azzal kezdtek el foglalkozni.
2012. máj. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A jólmenő cégtulajok 50%-ának semmilyen diplomája nincs... Nem ettől függ.


Ez inkább talpraesettség, kreativitás és akár tetszik akár nem - szemétség - kérdése. Aki korrekt az alkalmazottaival annak tized annyi esélye van sikerre vinni egy céget mint aki kizsákmányolja őket.

2012. máj. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A 3-assal egyet értek addig a részig hogy szemétség.

Én egy nagyon jó cégben nőttem fel, ahol sok mindent megtanítottak és tapasztaltam és nem zsákmányoltak ki.

Azt mondom ha valahol a kihasználás megy az nem fog sztem sokáig élni és jó profitot hozni.Mert egy cég akkor jó ha az alkalmazottak is meg vannak elégedve és nem zugolodnak mert az kihat a főnökre és a rossz döntéshozásnak nagyobb a lehetősége részéről.

Másrészt egy jó főnök(ök) jól tudnak a pénzzel bánni.

Fontos a tanulás és a nyelv, de nem ez határozza meg a jó üzletet.

2012. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 4


Egy vállalkozásban csak a pótolhatatlan embereknek kell elégedettnek lenniük...


Vegyünk példának egy őrző-védő céget. A kisfőnökök legyenek elégedettek és jól megfizetettek - a samesz pedig aki őrködik éjjel nem fontos, úgyis van helyette 30 azonnal munkába állítható jelentkező. Ha pattog vagy panaszkodik azonnal elküldik. A nagyfőnökhöz az ilyen panaszok / emberek be sem jutnak, megakadnak a kisfőnöknél akik lerendezik és annyi. Nem stresszeli a főnököt.

2012. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!