Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vasárnap...

Mi a véleményetek a vasárnap éjszaka végzett munkáról?

Figyelt kérdés
Én mostanában kezdtem el így dolgozni, és valamiért nagyon megkedveltem... Mintha valami varázsa lenne, hogy a legtöbb ember alszik ilyenkor, mert mindenki csak hétfő reggel kezdi a munkát, de én közben ugyanúgy dolgozom. Most, pünkösd vasárnapján egyébként épp nem kell dolgoznom, és szinte hiányzik is. Hozzáteszem, hogy 12 órát dolgozom ilyenkor is (18.00 - 6.00), viszont jó a csapat is, bár ők utálják ezt a műszakot.

2012. máj. 27. 22:47
 1/8 anonim válasza:
50%

Az hogy mi értelme volt ennek a kérdésnek?

hát ember ha szereted csináljad ha nem akkor meg ne mi volt itt a kérdés? mi a véleményem az hogy EGYÉL SOK SAJTOT!

2012. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mivel az emberek általában utálnak éjjel dolgozni, főleg hétvégén éjjel, ezért érdekelne, hogy van-e még esetleg olyan ember, aki szerint kifejezetten jó ez a műszak.

Persze a szombat éjjel 12 óra az más, hiszen akkor sokan bulizni mennének (hasonló a helyzet a péntek éjszakával is), na de vasárnap éjjel? Mindenki otthon alszik, kevés helyen dolgoznak olyankor, ráadásul a meló is nyugisabb.

Szóval mindent összevetve, van még bárki, akinek tetszik az ekkor végzett munka?

2012. máj. 27. 23:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ez melótol is függ. Ha olyan meló lenne, amihez előtte otthon készülnöm kell, akkor bizony utálnám mint a szart. De így szerintem sem hangzik rosszul. Vasárnap este tényleg egy nagy semmit lehet csinálni mindenhol.
2012. máj. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szeretek éjjel dolgozni (diákként árufeltölteni), hangulatos reggel hazamenni. Bár hosszabb távon kimerítő tud lenni, az tény.
2012. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én szeretek éjjel dolgozni.

Olyankor nincs sok gondom az emberekkel, alszanak :D

Kellemes is utazni.

Aztán hajnalban amikor mindenki megy dolgozni én megyek haza alukálni.

Egyébként is délelőtt alvós lennék eredetileg.

2012. jún. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem sincs bajom az éjszakai műszakkal, most is 2 között vagyok. A folyamatos éjszaka mondjuk jobb mint az alapbeosztásom, ami 1 nappal 1 éjjel 1 szünet.

A vasárnap olyan átlagos, a péntek/szombatban annyi nem jó, hogy kórházban dolgozom és a sok részeg bulizó jön befelé, hogy elesett a diszkólépcsőn/sokat ivott.

Az is jó, hogy van szabad hétköznapom, nappalom, éjszaka kevesebb a munka, nem kell minden reggel korán munkába mennem..

Hamarosan viszont sima nappali 8 órás leszek, ezek hiányozni fognak.

2012. júl. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szerettem, pont azért, mert nyugisabb volt, mint a nappali, délutános. Nem volt főnök, akinek az volt a dolga, ha kell, ha nem, pszichésen padlóra tegye a dolgozókat.

Addig el voltam az éjszakással, amíg meg nem "öregedtem". 40 felett már a hátam közepére sem kívánom...

2012. júl. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na látom azért a legtöbben nem kifejezetten a vasárnap éjszakát tekintették, hanem általában az éjszakai műszakot.

A csapat, akikkel dolgozom, eléggé fiatal, így eddig nem láttam példát arra, hogy valaki csak az "öregsége" miatt utálná az éjszakás műszakot, bár ők általában véve ezt a munkát utálják. Kíváncsi leszek azért, hogy 40 felett (mint a kedves utolsó) mit gondolok majd a dologról, most, fiatalon még újdonság, és szívesen csinálom.

Általában véve azért látom, az éjszakás műszakot inkább szeretik, mint utálják.

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 12. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!