Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebay-on licitálok valamire...

Ha ebay-on licitálok valamire akkor miért veszik le az utolsó nap? Hogy tehetik ezt meg?

Figyelt kérdés
Ez már vagy a 4-5. alkalom. Én nyertem volna a licitet. És megkaptam volna a terméket az eredeti ár 6-80%-áért. Hogy engedik ezt? :@
2012. máj. 31. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű,hogy azért veszik le,mert valaki felvette a kapcsolatot az eladóval,és olyan árat ajánlott a termékért ami az eladónak megérte,és így maga az eladó lezárta a licitet.Nagyon elképzelhető,hogy magasabb volt az összeg amit te licitáltál..
2012. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor rálicitál a termékre és én látom, hogy mennyit ajánlott. Ez már, itt emailt is kaptam, hogy a terméket leszedték!
2012. máj. 31. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnezted ki az elado? Ha ez ugyanannal az eladonal fordul elo mindig, akkor keresd a cuccot masik eladonal.

Amugy megtudhatom mi a cucc?


En mar tobb100 termeket vettem eBayrol, de ilyen meg nem fordult elo velem. Olyan volt hogy en raktam fel valamit eBayre arulni (meg kezdo koromban) es nem licitet akartam, hanem azonnali eladasi arat es mar elkezdtek az emberek licitalni, mikor eszre vettem es gyorsan levettem a termeket.

2012. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egy rádió adó vevőt akartam venni. kb. 60 ért megy fix áron és liciten 40 ért az enyém volt. 5 órával a zárás előtt eltűnt a termék. Mindig (vagy szinte mindig) más volt az eladó. kb. 3-4x fordult ez elő.
2012. júl. 21. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!