Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi történik, ha nem tudom...

Mi történik, ha nem tudom fizetni a még hűségidős telefonszámlámat?

Figyelt kérdés
2010. szeptemberében vettem új telefont a Telenornál, Red Bull Mobile-ost. 2 éves tarifahűséget írtam alá, de a megváltozott anyagi körülményeim miatt nagyon nehezen tudom fizetni a számlákat. A hűségidő lejártával mindenképp meg szeretném szüntetni az előfizetést, mert közben lett céges telefonom, amit saját célra is használhatok. Azt sejtem, hogy mindenképp be akarja hajtani a szolgáltató a fennmaradó összeget, de vajon milyen úton? Van esetleg mód arra, hogy megszüntessem most az előfizetést?

2012. jún. 4. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

mennyi a havidíj ha nem telefonálsz meg semmi?


szeptemberben jár le a hűséged. 4 hónap. nem éri meg ennyi időért nem fizetni és behajtatni a többszörösét.


add el a telefont és próbáld megoldani. megszüntetheted, csak akkor büntit kell fizetned, a legjobban akkor jársz, ha kifizeted. esetleg valami (nagyon-nagyon-nagyon-nagyon) megbízható embernek átadod a telót, h használhatja ha fizeti az előfizetést meg amit beszél vele pluszba.

2012. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Ezt már végig kell fizetned. Nincs már sok hátra. Nem éri meg,hogy akár az utolsó hónap behajtóhoz kerüljön.
2012. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Majdnem 11ezer a havidíj "üresben", nagyon-nagyon sok :( Megpróbálom kiköhögni valahogyan, csak hát két éve még sokkal könnyebb helyzetben voltam. Az biztos, hogy soha az életben nem kötök hűséget semmire, ezt nagyon megtanultam.

2012. jún. 4. 14:33
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet kötni, csak bele kell kalkulálni 2 évre előre.


milyen telefont vettél hozzá?

2012. jún. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

bár gondolom iphone 3g-t.


30k -ért el tudod adni sztem, annyit megadnak érte. sajna oco vacak lett ez a kütyü :(

2012. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nokia 5230-ast, de ellopták még 8 napos korában. De még ha meglenne sem kapnék érte 5ezernél többet
2012. jún. 4. 15:47
 7/7 anonim ***** válasza:

az se rossz....

mindenesetóre tleg jobb ha meghúzod 4 hónapra a szíjat. Jobban jársz.

2012. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!