Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható a vatera?

Megbízható a vatera?

Figyelt kérdés

Még nem nagyon vateráztam, és nagyon félek, hogy esetleg átverés ér. Mondjuk hogy megvennék valamit, és miután kifizettem, rájövök, hogy használhatatlan, vagy sokkal rosszabb állapotban van, mint ahogy azt az oldalon leírták.

Nektek volt már ilyenben részetek a vaterán? Megbízható?


2012. jún. 14. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én harmincszor vettem a Vaterán és semmi probléma nem volt Nem a vatera lehet nem jó hanem egyes eladói vevői de ezek kevesen vannak.
2012. jún. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A vatera nem garancia semmire, nem tudod, ki a másik ember. Mégis jobb a legtöbb oldalnál, mert szűri az eladóit, az embernek érdekében áll tisztességesen kereskedni, különben kitiltják.


Mindenesetre drága holmit mindenképpen személyes átvétellel, kipróbálási lehetőséggel vegyél.

2012. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már kb. 1300 adásvételem van. Amire figyelj. Drága dolgot vagy műszakit csak személyesen vegyél, bár tőlünk már vettem pc-t is, simán utalta a vevő az árat, nem is volt belőle gubanc, de venni nem vennék én sem. Ha nem drága dolgot veszel, akkor figyeld az eladó értékeléseit. Onnan sok mindent ki lehet szűrni. Tapasztalt, jó eladótól érdemes vásárolni. Én pl. mindig minden hibát leírok, ha van a terméknek. Az, hogy megbízható eladó vagyok, mutatja, hogy az 1300 valamennyi adásvételből nincs negatívom. Ha olyanokat látsz, hogy több negatív azért született, mert az áru nem felelt meg a leírásnak, akkor ott óvatosnak kell lenni. Úgyhogy azt tudom mondani, igen megbízhatóan lehet vásárolni vaterán/teszveszen, de jól utána kell nézni.
2012. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tőlünk már vettek.... helyesen.
2012. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

vatera csak egy helyszín, attól függetlenül a vevő még átverhet.


900 adásvételből 0x vertek át. Pedig vettem 100Ft tól 500 eig sok mindent! Motor, tv, laptop, netbook, xbox csakhogy a nagyobb értékeket mondjam amik postán jöttek. mindig azt kaptam amit vártam!

2012. jún. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!