Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig életképes...

Szerintetek meddig életképes a ZeekRewards?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve folyamatosan csak fel,de szerintem egy idő után már túl sok lesz a hirdető és nem lesz annyi vevő az oldalra,ezáltal csökkennek a napi kifizetés %ok és elkezd bedőlni a rendszer... Vélemények ?

2012. jún. 22. 11:36
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
A másik topicban írtam a többit is és még lehetne mégtöbbet. Azoknak is mind lehet gratulálni. Mind ilyen "fantasztikus" lehetőség volt.
2012. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Megnéztem egy párat amiket írtál még. Nem akarok h4lyeségeket írni, mert nem nagyon tanulmányoztam őket, de ha jól látom java része csak magyar üzlet volt, tehát nem nemzetközi hálózat.

Meg most itt van ez az IIferro, megnéztem egy cikket, ilyet írtak az üzlet működéséről, hogy

"Használt kocsik tulajdonosaival határozott idejű, két vagy öt évre szóló reklámszerződést kötöttek. Havi 50 ezer forint járt volna a cégtől ezeknek az autósoknak, akik azt vállalták, hogy felmatricázott autójukkal munkanapokon legalább negyven kilométert megtesznek. Ezeknek a szerződéseknek a megkötésekor az Il Ferro egyszeri regisztrációs díjat kért: kétéves szerződésnél 180 ezer, ötévesnél 333 ezer forintot."

Most megint az a kategória, hogy aki ilyenbe pénzt rak az megérdemli.

Megértem a te álláspontodat is, de annyira nem egy kategória a Zeekrewards meg egy ilyen auto matricás butaság. Botanoo-nál is azt hiszem ilyen CO2 kibocsátó engedély vagy mi volt a kereskedés alapja elvileg, de hát józan paraszti ésszel rá lehet jönni, hogyha lesz ilyen CO2 korlátozás a világban akkor sem magánszemélyek fognak kereskedni az engedélyekkel, hanem arra létrehozott szervezet.


Meg írtad, hogy gusztustalan a rendszer, mert majd évek múlva valaki bukhat vele, most ha itt tartunk az MLM se jobb, nem véletlen, hogy az MLM-ezők 90%-a nem keres pénzt, sok szponzor csak belépteti az embert és utána nem segít neki se értékesítést, se az üzletépítést megtanulni, csak lenyúlja a belépési díj ráeső részét. Ez sem éppen szimpatikus.

2012. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

Nyomhatod a süket dumát. Akinek ez nem tűnik fel az nagyon hülye kell, hogy legyen.


"Aki a licit utolsó másodpercében licitál, az megnyerte a licitet és megveszi a terméket. Mivel időközben akár több százan is licitáltak, a cég nyeresége akár $1000-t is meghaladhatja, míg a termék lehet, hogy csak $150-ért kelt el."

Forrás: [link]


1000USD nyereség a semmire. Aha, tényleg nem piramisjáték. A tagok befizetéseiből van a nyereség és nem az aukciókból. Az aukció csak álca.

2012. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
A zeekrewards szerintem nem fog olyan hamar bedőlni, próbálják stabilizálni a dolgokat azzal hogy néha egész országokat letiltanak a rendszerről, de valóban nem sokáig lesz ez a tagdíj visszaosztós rendszer, persze ott a zeekler ami egy szimpla lehúzás, de ők sem a saját zsebük ellenségei. Ez nem azért van hogy az embereket meggazdagítsák hanem egy reklám befektetés, ha túl sokat visz el és nem tudnak belőle annyit profitálni csukják a boltot. Szvsz ez egy de max két éven belül bekövetkezik, de minket nem is ez veszélyeztet, hanem az hogy letiltanak minket is mint a szerbeket csak mert úgy tartja kedvük.
2012. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
2012. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Én válaszolok.
2012. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Ezek mind becsapások. Nem szabad el hinni amit írnak. Az én nagymamám is ilyeneket csinált és át verték lehúzták a pénzét. Tudjátok volt az a gyémántos is. De ha nem tanul az öreganyám akkor sajnálom.
2012. aug. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Meg én fizessek azért hogy dolgozhassak.
2012. aug. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Csak le húzzak az embert még a kis pénzét is el veszik. Van rá bizonyíték hogy kerestek vele az emberek és ha igen mennyit? És mi a biztosíték arra hogy ha be fizetem a regisztrációs pénzt akkor azt vissza is kapom vagy amit bele fektetem.
2012. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Aki be tette a linket erről a cégről az jól tette csak olvassátok el. És igazak vannak benne. Aki akarja csinálni az csinálja majd meg látja mi lesz a vége. Semmilyen internetes munka nem létezi ezek mind hazugságok, átverések, becsapások tömkelege.
2012. aug. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!