Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig életképes...

Szerintetek meddig életképes a ZeekRewards?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve folyamatosan csak fel,de szerintem egy idő után már túl sok lesz a hirdető és nem lesz annyi vevő az oldalra,ezáltal csökkennek a napi kifizetés %ok és elkezd bedőlni a rendszer... Vélemények ?

2012. jún. 22. 11:36
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
Érdekes módon nem lehet Szerbiából, Horvátországból és Szlovéniából sem regisztrálni, de mondjuk Mali meg ilyen országok élnek a rendszerben. Azt olvastam, hogy a csalások miatt levették Szerbiát, de erre konkrétan senki nem tudott válaszolni itthon, hogy miért. Főleg meg egyes csalások miatt miért kollektíve büntetnek? Azt mondták, hogy bizonyos országokkal kereskedelmi problémája van az USA-nak, ahová ez be van jegyeztetve, de az uniós Szlovéniával nincs semmi gond hivatalosan sem (a többivel sem, amit írtam). Akkor meg mi van? Mikor veszik le Magyarországot is önkényesen?
2012. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
Ti vagytok zseniálisak. Ahelyett, hogy irosgattok, dolgozatok. Én Zeekből havi szinten 100 ezret megkeresek, a bevétel folyamatosan nő. Nem tökmindegy meddig tart. Ha elmégy dolgozni alkalmazottként lehet holnap kirúgnak, vagy megszűnik a munkahely. Akkor ne csináljatok semmit. Mert akármit dolgoztok egyszer úgyis véget ér. Holnap vagy 1 év múlva.
2012. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

# 32

Most őszintén, ezt valaki még besz*pja?

2012. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
MA LETT VÉGE!!!!
2012. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Megint lesz majd az újabb. Már több, mint 50 éve így működik. 2-4 évig működnek az ilyen piramisjátékok és pilótajátékok. Aztán mennek a levesbe.


Mindig lesz elég pancser akik egy ideig működtetik ezeket a rendszereket. Mindig lesznek olyanok akik pénzt keresnek belőle. Ők lesznek akik bizonygatják, hogy ez nem piramisjáték hanem MLM, aztán meg kussolnak amikor összedől. És mindig van egy rakás károsult akik ebből sosem profitálnak semmit sem. Ők legfeljebb futhatnak majd a pénzük után.


Aki kicsit is jártas ebben az már messziről kiszagolja, hogy itt valami bűzlik.

2012. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!