Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi lehet most kb egy...

Mennyi lehet most kb egy másfél szobás panel rezsije egy vidéki városban?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 05:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Rokonom most egy másfél szobás panelban lakik az élettársával. Tehát hálószoba, nappali, meg minden. 35 ezer forint albérleti díjat fizetnek havonta rezsivel együtt egész évben.

Szerintem ez nem sok.

Én is laktam már albérletben és rezsire átlagosan úgy 20 ezerrel lehet számolni, havonta. Azért mondom, hogy átlagosan, mert pl nyáron nincs fűtés számla. Télen viszont csak a fűtés lehet 20 ezer. De ez csak egy kisebb panellakásra lehet érvényes, kis igényekkel. Sokkal drágábbak is vannak!

2009. júl. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Északon, szegényebb régióban, nyáron tíz télen harmincezer a közösköltség + áram + víz 646/köbméter+ csatorna 357/köbméter stb...
2009. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szolnokon, másfél szobás panel, 4 fővel: 7000 közösköltség, 6000 víz, 13000 villany, melegvíz + fűtés nyáron 10000, télen 13000.
2010. febr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!